Ralfs un viņa draugi uzstāsies Gulbenē 5

Gulbenes kultūras centrā 29.decembrī koncertēs dziedātājs grupas "Tranzīts" solists Ralfs Rubenis. Kopā ar viņu būs arī televīzijas šova "Zvaigžņu lietus2" dalībnieki Laura Kosīte, Kristīne Zaharova, Andris Baltacis no grupas "Baltie lāči", kā arī grupas "Tranzīts" dejotāji.

"Ierosmi šim koncertam izteica Gulbenes kultūras centra darbinieki, lai tādējādi pateiktos faniem no Gulbenes, kas balsoja ne tikai par mani un Lauru, bet arī par citiem šova dalībniekiem. Kopīgi izlēmām, kuriem šova dalībniekiem būtu iespējams atbraukt uz Gulbeni, izpētījām arī balsojuma rezultātus, kuri šova dalībnieki saņēmuši lielāko balsu skaitu," stāsta R.Rubenis.

 

Arī grupai "Tranzīts" iznācis jauns mūzikas albums "Atspulgi", kurā ir septiņas jaunas dziesmas, bet pārējās ir labākās iepriekšējo gadu kompozīcijas.

 

"Koncerts reizē būs arī jaunā labuma prezentācijas pasākums. Apmēram pusotru garā koncerta pirmajā daļā skanēs grupas "Tranzīts" kompozīcijas no jaunā albuma, bet otrajā - "Zvaigžņu šova 2' dalībnieki," stāsta R.Rubenis.

 

Mūziķis piebilst, ka koncerts vairāk būšot domāts mierīgākai publikai, bet tiem, kas vēlas pamatīgi izdejoties vairāk piemērots būs nakts pasākums, kurā uzstāsies grupa "Tranzīts" un "Bruģis".

Pievieno komentāru

Komentāri 5

OK - sēdēsim ar aizbāztām ausīm un mielosim acis!

pirms 12 gadiem, 2008.12.19 17:30

ika

kapec ne, vinja ir skaista, ir kur acis pamielot

pirms 12 gadiem, 2008.12.18 17:55

Vietējās ziņas