Rampa - bīstami slidena 6

Gulbenes stadiona direktors sola situāciju labot
Gulbenes stadionā, ņemot vērā ekstrēmo sporta veidu cienītāju vajadzības, ir nomainīts savu laiku nokalpojušās rampas segums, taču tas izrādījies lietošanai bīstams. Bērni un jaunieši, kuri izmanto šīs konstrukcijas "Dzirkstelei" stāsta, ka rampa ir kļuvusi slidena.

"Pēc karstas dienas pievakarē rampa kļūst pat slapja. Es neriskēju pa to braukt ar savu skrituļdēli. Tas jau kļūst bīstami. Labāk izvēlos braukāt Gulbenes ielās," "Dzirkstelei" saka gulbenietis Edgars.


Jāpiebilst, ka bīstama ir arī ielu izmantošana treniņiem braukšanā ar skrituļdēli vai skrituļslidām. Gulbenes novada domes saistošie noteikumi par administratīvo atbildību pašvaldības teritorijā nosaka, ka - par vizināšanos ar skrituļslidām, skrituļdēli, velosipēdiem pa ietvēm, laukumiem un pilsētvides elementiem, ja tie tiek bojāti, var noteikt naudas sodu līdz 20 latiem, bet par atkārtotām šādām darbībām - naudas sodu no 5 līdz 30 latiem.

Gulbenes stadiona direktors Ziedonis Lazdiņš "Dzirkstelei" saka, ka pašlaik atrodas atvaļinājumā, bet par situāciju ir lietas kursā.

 

"Kādas loksnes bija noliktavā, tādas tika uzliktas rampai. Tās izrādījušās slidenākas nekā iepriekš. Darbu veica tas pats cilvēks, kurš līdz šim labojis skeitparkam domātās ierīces. Domājam, ka slideno klājumu vajadzētu matēt. Ar puikām, kuri izmanto rampu, esmu par to runājis, teicu, ka ir mazliet jāpagaida, viss tiks izdarīts. Tagad aktualitāte ir Pilsētas svētki. Pēc tam ķersimies pie skeitparka sakārtošanas," saka viņš.

 

Gulbenes novada domē apzināta situācija, ka pirms astoņiem gadiem izveidotais Gulbenes skeitparks savu laiku ir nokalpojis. Tāpēc arī tika nolemts veikt ierīču rekonstrukciju. Notiek diskusija arī par to, vai skeitparka ierīču atrašanās stadionā pie futbola laukuma ir piemērota vieta. Iepriekš Z.Lazdiņš informējis, ka skeitparkam rampu atjaunošanas aptuvenās izmaksas ir no 500 līdz 700 latiem atkarībā no materiālu izmaksām.

 

Gulbenē skeitparks tika izveidots 2003.gadā. Toreiz tā bija Gulbenes ģimnāzistu iniciatīvai. Skolēni izstrādāja projektu un aprēķināja izdevumu tāmi - 7000 lati asfalta seguma izveidei un 2500 lati - konstrukcijām. Skeitparka izveidei toreizējā Gulbenes pilsētas dome izvēlējās savu pašvaldības iestādi - pilsētas stadionu. Pirmo skeitparka rampu 1050 latu vērtībā pilsētai uzdāvināja akciju sabiedrība "Latvijas finieris". Pašvaldība par 5000 latiem noasfaltēja laukumu konstrukcijas izvietošanai pie ieejas stadionā. Partija "Latvijas ceļš" tolaik piešķīra 350 latus papildu konstrukciju izveidei. Savu ieguldījumu deva arī SIA "Rubate".

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Tā tā

Palasot 3.komentu ar pielikumu, sapratu, kur rodas patērētāju paaudze - meklējiet mums sponsorus, dodiet naudu un zemi. A cicīti vēl nevajag?

pirms 9 gadiem, 2011.07.28 16:44

Pēteris

Sen jau neesmu tīnis,bet skrituļslidas izmantoju.Ja pareizi saprotu,tad,tagad es nedrīkstu vairs braukt ar skrituļslidām pa ielām(ievērojot satiksmes noteikumus).Bet,kur tad?Stadionā seguma kvalitāte tam neatbilst,ietves Mums ir bez veloceliņiem un ar bruģa segumu,kas nav piemērots tam.Ko nu,:braukt uz kaimiņu novadiem?

pirms 9 gadiem, 2011.07.28 15:37

1.komentāram. (turpinājums)

un vēl kas.. tieši kā Jūs viņi traucē? Kad skrieniet stadionā, viņi jums brauc virsū? Viņi jums traucē?

pirms 9 gadiem, 2011.07.28 14:46

1.komentāram

Ja jums vairāk sagādātu prieku tas, ka tagad pa pilsētas ielām braukās dažādi ekstrēmisti, tad jau nav problēmu. Ja vēlaties, lai šie jaunieši labāk sēž pie datora mājās caurām dienām, dzerstās utt., tad droši - aizliedziet un cīnieties par to, lai jauniešiem vairs nebūtu ko darīt brīvajā laikā. Bet, ja vēlaties, lai viņiem būtu kur nodarboties ar sev interesējošām lietām un aktivitātēm - meklējiet sponsorus un dodiet savu zemi, lai varētu tur šīs rampas un visu pārējo uzkonstruēt.

pirms 9 gadiem, 2011.07.28 14:44

burkšķim 28.07.2011. 12:38:36

Kur tad palika tie "aktīvie rampas būves izsitēji"? Lai tad nāk un rūpējas par savu gara bērnu.
***********
Mīļo cilvēk - pa astoņiem gadiem bijušie ģimnāzisti sen ir beiguši augstskolas, dzemdējuši bērnus, kuri iespējams paši drīz nāks uz skeitparku. Laiks lido vēja spārniem! Paldies jauniešiem, kuri to visu savulaik organizēja!

pirms 9 gadiem, 2011.07.28 13:49

Mīļā Diāna, tas...

jau ir par traku! Pilsēta iedala tik milzīgu finansējumu pāris neorganizētiem čaļiem un vēl viņi nav apmierināti! Vai paši kaut pirkstu ir piedūruši, lai uzlabotu šo konstrukciju kvalitāti? Vismaz pudeles un gumijas pēc sevis varētu salasīt. Kur tad palika tie "aktīvie rampas būves izsitēji"? Lai tad nāk un rūpējas par savu gara bērnu. Prasīt jau mēs visi esam lieli gudrinieki. Starp citu, kur vēl pasaulē pilsētas centrālajā stadionā uz nosacītiem vieglatlētikas sektoriem ir novietotas rampas? Tā, lūk!

pirms 9 gadiem, 2011.07.28 12:38

Vietējās ziņas