Rancēnieši peldēsies arī šogad 4

Arī šajā mācību gadā Rankas pamatskolas skolēni, viņu vecāki un skolotāji peldēties brauks uz atpūtas parka "Lācītes" peldbaseinu, kas atrodas Upes mājā.

"Jau pagājušajā mācību gadā visām novada skolām Rankas pagasta uzņēmēji piedāvāja šo iespēju, bet, izņemot mūs, no citām izglītības iestādēm intereses nebija. Mēs to izmantojām," stāsta Rankas pamatskolas direktore Laima Braše.

 

Šobrīd skolā, kurā pēc Rēveļu pamatskolas likvidēšanas ir vairāk skolēnu, tiek apzināti visi, kuri arī šogad vēlas apmeklēt baseinu. Pērn trešdienās no agras pēcpusdienas līdz vēlam vakaram baseinā nodarbības notika trīs skolēnu grupām un vienai vecāku grupai kopā ar skolotājiem. Iespējams izmantot arī pirti.

 

"Šogad gribētāju peldēt noteikti būs vairāk, jo tā ir iespēja bērniem iemācīties peldēt. Nodarbības baseinā notiek sporta skolotāja Jurija Svetlova vadībā un katrai grupai ilgst vienu stundu," stāsta L.Braše.

 

Par baseina apmeklējumu ir noteikta simboliska cena," stāsta L.Braše.

 

Tas ir maksas pakalpojums, tāpēc par nokļūšanu "Lācītēs" gādā bērnu vecāki.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

nu, nu

Skolotājiem vasarā ir atvaļinājums, tā ka nu nesanāks tajās vaļējās ūdenstilpēs, kuru nav nemaz tik daudz tai mūsu rajonā. un vēl arī laika apstākļus arī nevar pasū`tit. tā ka nu ... bet informācija gan varēja būt plašāka par iespējām peldēt, jo baseins Gulbenē ir dabūjis galu :)

pirms 11 gadiem, 2009.09.21 16:48

A

Jā! Tā ir katra brīva izvēle un iespējas. Piedāvājums ļoti labs. Bērni tās baseina un pirts trešdienas ļoti gaidīja. Bija jauki, tāpēc arī šorudens atsāks braukt uz baseinu. Labi, ka pagastā tāda iespēja ir, nav jābrauc tālu uz citiem baseiniem.

pirms 11 gadiem, 2009.09.19 15:20

forši

Tas, ka bērniem jāmāca peldēt, piekrītu. Tas, ka tādējādi tiek garantēts ienākums vietējiem uzņēmējiem, arī piekrītu. Tomēr peldēt bērniem var iemācīt arī vasarā atklātās ūdenstilpnēs, pieredzējuša skolotāja klātbūtnē.

pirms 11 gadiem, 2009.09.19 08:30

es ar gribu

vai tada iespeeja tiek piedaavaata arii citiem beerniem un vinju vecaakiem? pirmaa dzirdeshana, gribeetu plashaaku info par cenaam un laikiem, utt.

pirms 11 gadiem, 2009.09.19 00:00

Vietējās ziņas