Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rankā apgūst šūšanas prasmes

Laikā no 13.martā līdz 16.jūnijam Rankas mūžizglītības centrā tiek apgūta pieaugušo neformālās izglītības programma “Šūšanas kursi iesācējiem un lietpratējiem”, informē Rankas mūžizglītības centra vadītāja Laima Braše.

"Programma paredz apgūt apģērba konstruēšanas un modelēšanas pamatus, noņemt mērus, gatavot piegrieztnes, sagatavošanu pielaikošanai un citas lietas. Kursantēm ir iespēja apgūt arī apģērba remonta prasmes. Uz šūšanas kursiem ir pieteikušies cilvēki ar dažādām prasmēm - gan tādi, kam šūšana jāsāk no pašiem pamatiem, gan pamatprasmes apguvuši," stāsta L.Braše.

Kursu vadītāja Dzintra stāsta, ka ļoti atšķiras šūšanas prasmes, tāpēc viņa nolēmusi grupu sadalīt. "Katram iesācējam jāvelta liela uzmanība, bet lietpratēji nāk uz konsultācijām, kā labāk un pareizāk kāda operācija darāma. Iesācēji ir ļoti centīgi. Man prieks,” atzīst kursu vadītāja.

Kursu noslēgumā paredzēta darbu izstāde.

Piebilstams, ka pieaugušo neformālās izglītības programma “Šūšanas kursi iesācējiem un lietpratējiem” tiek realizēta ar novada domes finansiālu atbalstu - 442,57 eiro. Līdzfinansējums piešķirts Gulbenes novada pieaugušo neformālās izglītības programmu konkursā.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas