Rankā izbūvē gājēju celiņu

Rankā šobrīd notiek gājēju celiņa labiekārtošana. Celiņš ved no Rankas pagasta padomes uz veikalu. Kādreiz šeit veda neliela taciņa, bet tagad rancēnieši varēs pārvietoties pa bruģētu celiņu.

Rankas pagasta padomes izpilddirektors Jānis Šmoteks stāsta, ka gājēju celiņa sakārtošana bija paredzēta centra dīķu un Lazdupītes vides kvalitātes uzlabošanas tehniskajā projektā, kas izstrādāts jau senāk.

 

"Mēs izvēlējāmies šo taciņu pārvērst par skaistu, bruģētu celiņu. Sākotnēji bija domāts pārbūvēt arī tiltiņu, taču nolēmām, ka šeit ieliksim caurteku, lai nākotnē varētu turpināt projektu par dīķu ūdens virsmas atjaunošanu. Dīķus ir plānots iztīrīt un sakārtot," stāsta J.Šmoteks.

 

Gājēju celiņu būvē SIA "Inalts".

 

"Gribam darbus pabeigt līdz 17.novembrim. Iespējams, gājēju celiņš tiks arī izgaismots, taču par to vēl ir jāspriež," saka J.Smoteks. Gājēju celiņa izbūvēšana izmaksās nedaudz vairāk par 16 000 latu, to finansē pašvaldība, ņemot aizņēmumu.

 

Aizņēmumu pašvaldība ir paņēmusi arī Gaujasrēveļu un Rēveļu ciematu apgaismojuma izbūvei. Šos darbus apmēram par 90 000 latu uzticēts veikt SIA "Latvijas Energoceltnieks".

 

"Gaujasrēveļi turpmāk būs izgaismoti no Rēveļu pamatskolas līdz Gaujas tiltam, apgaismojums būs arī pie dzīvojamajām mājām, savukārt Rēveļos - no pieturas līdz mežam, izgaismota būs arī Gaujas un Palsas iela," norāda izpilddirektos.

 

"Cenšamies ieguldīt iedzīvotāju vides kvalitātes uzlabošanā. Gribam, lai ir gaišāks un skaistāks skats uz dzīvi un labsajūta, dzīvojot Rankas pagastā."

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas