Rankā izveido betona izstrādājumu ražotni 1

Atklātajā projektu iesniegumu konkursā Lauku attīstības programmā ir atbalstīts un realizēts projekts “Betona izstrādājumu ražotnes izveidošana” Rankā, facebook.com biedrības "Sateka" profilā informē SIA “Rankas Rori” valdes loceklis Pauls Dikmanis.

"Realizējot projektu, ir iegādāta mehanizēta betona grodu ražošanas iekārta, lai sekmīgi un kvalitatīvi ražotu 3 betona grodu izmērus. Apsekojot un veicot aptauju Gulbenes novada saimniecībās un uzņēmumos, tika noskaidroti trīs pieprasītākie cilindra formas betona grodu izmēri: 1. izmērs - ar iekšējo diametru 800 mm un augstumu 1000 mm; 2. izmērs - ar iekšējo diametru 1000 mm un augstumu arī 1000 mm; 3. izmērs - ar iekšējo diametru 1500 mm un augstumu 900 mm. Lai nodrošinātu ar pilnu produkta paketi, tiks ražoti arī vāki un pamatnes," atklāj P.Dikmanis.

SIA “Rankas Rori” valdes loceklis P.Dikmanis atzīst, ka, realizējot projektu, ir radīti priekšnoteikumi ilgtermiņa mērķa sasniegšanai - betona izstrādājumu ražošanas attīstīšanai Gulbenes novadā, jaunu produktu - mazo arhitektūras formu - radīšanai un tirgus apguvei.

Projekta attiecināmās izmaksas ir 46 000 eiro ar publisko finansējumu 32 200 un privāto finansējuma daļu 13800 eiro.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Aija

Tur tak jau sen gatavo grodus. Jau daudz aku izrakts ar tiem. Un vēl paši ved. Vai vēl kaut ko jaunu izdomāja? Ļoti labi.

pirms 3 gadiem, 2018.07.02 17:07

Vietējās ziņas