Rankas atpūtas parkā "Lācītes" notiks Miķeļdienas gadatirgus

Rankas pagasta atpūtas parkā "Lācītes" 27.septembrī pulksten 12.00 notiks Miķeļdienas gadatirgus "Miķeļa joki un tirgus viduslaiku noskaņās".

Gadatirgus apmeklētāji varēs iegādāties lauku labumus un amatnieku darinājumus. Par neparastu viduslaiku noskaņu gādās Brāļa Ivara etnogrāfiskā kopa no Ventspils - būs iespēja gan miltus malt, gan mērķī šķēpu mest, gan pie kalēja naudu kalt, gan arī izzināt nākotni pie burvja pūšļotāja.

 

Gulbenes Tautas teātris rādīs nelielas ainiņas no izrādes "Skroderdienas Silmačos", kā arī aizraus visus kopīgā latviešu tautas dziesmu ziņģēšanā, savukārt Rankas kultūras nama deju kolektīvs "Abi labi" griezīs dančus.

Visu dienu skanēs mūzika, notiks sportiskas un jautras atrakcijas, kā arī konkursi ar iespējām laimēt balvas. Par viesu labo garastāvokli rūpēsies gadatirgus saimnieki Lācīšu Miķelis un Grieta.

 

Dienas otrajā daļā, no pulksten 18.00 līdz 20.00, notiks karaoke, bet pulksten 20.00 gadatirgus viesi un dalībnieki varēs atpūsties grupas "Vēja runa" pavadībā.

 

Ieeja uz pasākumu, sākot no pulksten 11.00. Maksa pieaugušajiem - 3 lati, bērniem līdz 12 gadu vecumam vecāku pavadībā - par brīvu, autostāvvietas maksa - 1 lats.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas