Rankas "Ķelmēniem" maizes ražošanai izejvielu pietiek 3

Rankas pagasta zemnieku saimniecība "Ķelmēni" ir nodrošinājusies ar pietiekami daudz izejvielu krājumiem sekmīgai maizes ražošanai arī ārkārtējās situācijas laikā. Par to informē ziņu aģentūra "Leta".

"Ķelmēnu" īpašnieks Juris Paulovičs teica, ka "Ķelmēni" ar izejvielām nodrošinājušies līdz jaunās graudu ražas pieņemšanai un pat vēl laikam pēc tam. "Mums viss ir normāli, esam nodrošinājušies ar izejvielu krājumiem vēl laiciņam uz priekšu. Viss kolektīvs esam veseli, labā noskaņojumā," sacīja "Ķelmēnu" īpašnieks, apliecinot, ka "Ķelmēnu" ražotā maize ir un būs patērētājiem pieejama.

J.Paulovičs pastāstīja, ka arī maiznīcas ražošanas apmēri ārkārtējās situācijas laikā nav mainījušies salīdzinājumā ar to, kādi bija pirms tās. "Leta" informē, ka zemnieku saimniecība saglabājusi visus esošos darbiniekus un līdz šim nav pretendējusi ne uz vienu no valsts piedāvātajiem atbalsta mehānismiem uzņēmējiem sakarā ar Covid-19, jo tie, par laimi, līdz šim nav bijuši nepieciešami.

J.Paulovičs gan atzina, ka pašreizējos apstākļos esot grūtāk strādāt, maiznīca ir ieviesusi un ievēro visus drošības pasākumus, arī pastiprinātu dezinfekciju. Darbs norit sevišķi piesardzīgi, lai Covid-19 neskartu darbiniekus un tādējādi netiktu ietekmēts ražošanas process. "Pamazām iemācāmies strādāt arī šajos apstākļos, un darām visu, kā nākas. Galvenais, lai arī citi apkārtējie cilvēki būtu apzinīgi," viņš pauda "Letai".

Kompānijas aizvadītā gada finanšu pārskata vadības ziņojumā teikts,ka "Ķelmēni" šajā gadā plāno turpināt uzlabot darbības efektivitāti un modernizēt ražošanu.

Informācija "Firmas.lv" liecina, ka 2019.gadā "Ķelmēni" strādāja ar 2,309 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 14,8 % vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt tās peļņa pieauga par 58,7 % un sasniedza 454 834 eiro.

"Ķelmēni" ir ģimenes uzņēmums, darbības veidi: graudkopība, maizes cepšana, tirdzniecība, transporta pakalpojumi, kā arī bioloģiskās lopbarības ražošana. "Ķelmēni" reģistrēti 1993.gadā.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Dace

Varu nivēlēt veiksmi, izturību un, protams, visiem veselību!!

pirms gada, 2020.04.29 10:12

Vietējās ziņas