Rankas pagasta kapsētā ik gadu talcinieku ir vairāk 2

Rankas pagasta kapsētā 26.oktobrī notika kapiņu sakopšanas talka. Šī ir ļoti nopietna tradīcija, kuras pamatā ir laba sirds un čakls darbs jau desmito gadu. Cilvēki ierodas, ziedojot savu brīvo laiku un nežēlojot spēkus. Ir patīkami noskatīties, ka ik gadu talcinieku skaits aug - apvienojoties komandā, mēs varam paveikt lielas lietas!

Grūtais darbs veicās raitāk, jo jutām Rankas pagasta pārvaldes vadītāja Māra Jansona klātbūtni. Ar cienastiem, ko sarūpēja Māris, Irēna, Aldis, Maruta un Viktors, talkas dalībniekiem netrūka spēka darboties!

Sirsnīgs paldies z/s “Ķelmēni” par atbalstu! Paldies talkas tehnikas nodrošinātājiem - Vladislavam Kurkovam, Jānim Pogulim un Aivaram Ješkinam!

Šogad mūsu skaitu papildināja dalībnieki pat no Rīgas, Ādažiem, Līgatnes, Gulbenes un Lizuma. Nevaram nepieminēt ikgadējos talciniekus - Vizmu, Gunāru, Agri un Ilmāru, kuru vairs nav mūsu vidū, bet iepriekš nenokavēja nevienu kopā būšanu!

Darbu noslēdzot, kā ik gadu kapu pārzine mums bija sagādājusi mielastu un torti, ko cepušas Lizuma meitenes! Paldies Vizmai Sutai par nebeidzamo entuziasmu un ieguldījumu!

10.gadadienas talka Rankas kapos ir noslēgusies!

Uz tikšanos nākamgad vēl kuplākā pulkā!

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Smiltajs

Vizmin izturibu un neatlaidibu...Tu esi labaka!!!

pirms 2 gadiem, 2019.10.29 15:03

helovīns

Kas var būt labāks,kā kapličā uzēst torti un iemalkot kādu tasi tējas.

pirms 2 gadiem, 2019.10.30 01:12

Vietējās ziņas