Rankas pasta nodaļa no 4.septembra sāks darbu jaunās telpās

No 4.septembra Rankas pasta nodaļa savus klientus gaidīs jaunās telpās, pārceļoties no līdzšinējās adreses Rankas pasts uz turpat netālu esošajām telpām ielas pretējā pusē adresē Krastkalni, informē VAS "Latvijas pasts" Ārējo komunikāciju vadības daļas vadītāja Gundega Vārpa.

"Nodaļa turpmāk atradīsies jaunās, labiekārtotās, klientiem ērtākās telpās, nodrošinot visus pasta pakalpojumus un piedāvājot pilnveidotu preču sortimentu. Rankas pasta nodaļas darbalaiks nemainīsies un būs tāds pats kā līdz šim. Jaunās Rankas pasta nodaļas telpas būs iekārtotas Rankas pašvaldības ēkā, kas atrodas netālu no līdzšinējās nodaļas – mājā ielas pretējā pusē. Telpās veikts remonts, un tajās komfortablāka būs gan pakalpojumu saņemšana klientiem, gan darba atmosfēra pasta darbiniekiem. Lai pasta nodaļa būtu ērti sasniedzama arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem, tās ieeja aprīkota ar īpaši marķētu pogu, kuru nospiežot pasta darbinieks palīdzēs iekļūt pasta nodaļā vai arī nodrošinās nepieciešamā produkta vai pakalpojuma saņemšanu ārpus nodaļas. Rankas pasta nodaļa jaunajās telpās sniegs visus pasta pakalpojumus, kā arī klienti varēs izvēlēties preces no paplašināta un pilnveidota sortimenta," stāsta G.Vārpa.

Rankas pasta nodaļas darbalaiks saglabāsies nemainīgs: pirmdienās, otrdienās, trešdienās un ceturtdienās - no pulksten 8.00 līdz 11.30 un no pulksten 12.00 līdz 14.30, savukārt piektdienās - no pulksten 8.00 līdz 13.30.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas