Reidā uzraksta 33 protokolus 2

Nedēļas nogalē profilaktiskā reidā dažādos Gulbenes novada pagastos sastādīti 33 protokoli un kopumā pārbaudīti 98 transporta līdzekļu vadītāji. Par to informē Vidzemes reģiona policijas pārvaldes Kārtības policijas biroja patruļpolicijas nodaļas satiksmes uzraudzības rotas vecākais inspektors Gunārs Pusts.

G.Pusts norāda, ka reidā aizturēti divi transporta līdzekļu vadītāji ļoti lielā alkohola reibumā. Vidzemes reģiona Prevencijas grupas Vecākā inspektore Dace Jukāma norāda, ka 14.novembrī pulksten 20.55 Nākotnes ielā 1970.gadā dzimis vīrietis 2,7 promiļu reibumā vadīja automašīnu "VW Golf", savukārt Lejasciemā 13.novembrī pulksten 21.06 automašīnu "Audi" 1,8 promiļu reibumā vadīja 1978.gadā dzimis gulbenietis. Arī divi velosipēdu vadītāji aizturēti alkohola reibumā, viens no tiem - 1970.gadā dzimis vīrietis. 14.novembrī pulksten 17.25 Kalpaka ielā vadīja velosipēdu 2,3 promiļu reibumā.


"Bija arī viens bēgšanas gadījums. Tas tālāk tiks nodots uz tiesu, jo ir vērtējams kā nepakļaušanās policijai," saka G.Pusts un piebilst, ka arī gājējiem, kuri pārvietojās bez atstarotājiem tumšajā diennakts laikā, tika rakstīti protokoli un dalīti atstarotāji.


G.Pusts norāda, ka katru piektdienas un sestdienas vakaru jau vairākas nedēļas policijas darbinieki pastiprināti brauc reidos.


D.Jukāma uzsver, ka reidi turpināsies un ir plānots, ka arvien biežāk kaimiņu iecirkņu teritorijā satiksmes drošību uzraudzīs un sabiedrisko kārtību kontrolēs policijas ekipāžas no kaimiņu iecirkņiem, jo, statistika liecina, ka "kaimiņi" stundas laikā atklāj vairāk administratīvos pārkāpumus nekā paši iecirkņa darbinieki nedēļā.


D.Jukāma atgādina, ka pastiprināta uzmanība tiks pievērsta atļautā braukšanas ātruma ievērošanai, drošības jostu lietošanai un atstarojošu elementu nēsāšanai pie apģērba.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

driver

Skaisti,bet ar tiem kuri centra stav kur grib neviens gala tikt nevar.

pirms 11 gadiem, 2009.11.18 13:20

ieva

ļoti pareizi ka gājējiem ari bija piemerots sods !

pirms 11 gadiem, 2009.11.17 09:21

Vietējās ziņas