Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rekonstruēs koka tiltu Lizumā

Gulbenes novada dome grozījusi pašvaldības autoceļu (ielu) mērķdotācijas sadali, paredzot 14 995 latus plūdu seku likvidācijai, kā arī vēl 34 663 latus - trīs iecerēm un ieplānojot arī rezervi neparedzētiem gadījumiem. „Dzirkstele" to uzzināja novada domē.

Visvairāk - 15 000 latu - varēs lietot, apmakasājot iepriekš neparedzētus izdevumus pilsētas ielu rekonstrukcijas laikā. 12 000 latu ieplānoti koka tilta rekonstrukcijas projektam uz pašvaldības ceļa Kalēji-Mežāres-Elstes-Taures Lizuma pagastā. 2400 latus lietos pašvaldības servitūta (koplietošanas) ceļu deklarēšanai Valsts zemes dienestā. Neparedzētiem gadījumiem rezervēti 5263 lati. 100 lati tiks lietoti Autoceļu (ielu) fonda komisijas locekļu darba apmaksai.  

Plūdu seku likvidācijai vislielākais finansējums - 4381,21 lats - bijis nepieciešams caurtekas un seguma atjaunošanu diviem pašvaldības ceļiem Skola-Līdumi un Zālīši-Vilku purvs Stāmerienas pagastā. Nedaudz mazāk - 3505,08 lati - vajadzīgi Brīvības ielas caurtekas remontam Gulbenē, bet 2639,77 lati - tilta atjaunošanai pašvaldības ceļam ar nosaukumu šoseja P34-Ratenieki, kas atrodas Lejasciemā.

 

Par 1088,95 latiem vajadzēja atjaunot segumu un nostiprināt nogāzes pašvaldības ceļam Rīdūži-Strēbeles-Rankas pagasta robeža, kas ir Lizuma pagastā. 1075,64 lati lietoti Galgauskā caurtekas un seguma remontam uz pašvaldības ceļa Galgauska-Dzelzceļa stacija. 1044,27 lati bija nepieciešami Pekles ceļa seguma atjaunošanai Stradu pagastā. 952,09 lati bija nepieciešami caurtekas remontam uz pašvaldības ceļa Uriekstes stacija-Kaļvi Rankas pagastā. Par 307,28 latiem Litenes pagastā remontēts Parka ielas segums.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas