Rekonstruēs slēpošanas – biatlona bāzi 7

Maijā varētu sākties Gulbenes sporta centra distanču slēpošanas - biatlona bāzes būvniecības un rekonstrukcijas darbi, kam atvēlēti līdzekļi 12 309 latu apmērā.

Darbus finansēs Eiropas Lauksaimniecības fonds lauku attīstībai. Gulbenes novada Izglītības, kultūras un sporta nodaļas vecākais konsultants Ziedonis Lazdiņš atzīst, ka slēpošanas - biatlona bāzes rekonstrukcija ir jau sens sapnis. Projekta mērķis ir nodrošināt Gulbenes pilsētas un novada pašvaldības iedzīvotājiem kvalitatīvus treniņus, aktīvās atpūtas un brīvā laika pavadīšanas iespējas, kā arī minimālo higiēnas prasību pieejamību distanču slēpošanas-biatlona bāzē. Projekta realizācijas rezultātā tiks izveidots asfaltēts celiņš, kurš dos iespēju sportistiem un entuziastiem trenēties vasarā, izmantojot skrituļslidas un rollerslēpes, ziemā būs iespēja izveidot kvalitatīvu slēpošanas trasi. Šis asfaltētais celiņš turklāt tiks savienots ar pilsētas ielu. Lai pie trases varētu novietot transporta līdzekļus, tiks izveidots arī stāvlaukums, savukārt, lai nodrošinātu higiēnas prasības, tiks uzbūvētas tualetes.

Z.Lazdiņš stāsta, ka projekts tika apstiprināts pagājušā gada nogalē, bet pašlaik Valdis Caune no Rīgas firmas SIA "Vertex projekti" izstrādā tehnisko projektu.


Z.Lazdiņš ir gandarīts, ka šajā projektā izdosies paveikt vismaz daļu no tiem darbiem, kas būtu veicami šajā bāzē.

 

"Vēl būtu nepieciešama tiesnešu mājiņa. Iespējams, izdosies atrast un iegādāties vagoniņu, kur to ierīkot. Būtu nepieciešamas arī telpas, kur slēpotājiem pārģērbties, telpas dušām - mums tuvākās telpas ir sociālās mājas pagrabtelpas, tās varētu izremontēt, taču par to varēsim domāt, kad būs līdzekļi. Šobrīd varam priecāties, ka slēpošanas bāze vismaz nedaudz tiks sakārtota," saka Z.Lazdiņš.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

...

Tiešām nav kur naudu likt,kāda vaina tagad? Visi trennējas bez problēmām arī tagad.

pirms 10 gadiem, 2011.03.21 17:57

sporta fans

Bāzi rekonstruēt vajag un tas ir super, ka beidzot tam ķersies klāt.
Slēpotāja - neviens no mēness nav nokritis....jo zinu daudzus,kuri par tādas bāzes esamību nekā nezin. Un tur nu būtu darbs par trasi atbildīgajām personām vai arī sporta dzīves organizatoram novadā, pareklamēt šo vietu, lai jau cilvēki zin, ka bez Spārītes parka ir arī speciāla vieta kur ziemā slēpot un vasarā skriet.

pirms 10 gadiem, 2011.03.21 10:26

slēpotāja....

sss un nezinīti....
Vai tiešām jūs no mēness nokrituši vai tikai izliekaties......
Biatlona trase ir aiz bijušā alus brūža - grantsbedrēs... apstākļi tur stipri vienkārši lai neteiktu prasti, bet cilvēku nekad netrūkst... Ziemā slēpotāju, vasarā skrējēju... jo ir labs reljefs ar pakalniņiem.
Par to paldies Jānim Ančam, kas tur visu uztur kārtībā un uzlabo cik spēka...
Gaidām rekonstrukciju un jauno asfaltēto celiņu - varēs laist ar skrituļslidām un rolleriem - mēs jau sen to esam pelnījuši!!!!

pirms 10 gadiem, 2011.03.20 22:57

sss

Tiešām, kur tāds atrodas? Vajag rekonstruēt, lai stāvētu tukšs arī turpmāk?

pirms 10 gadiem, 2011.03.20 21:39

Vietējās ziņas