Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rekonstrukcija - tikai nākamgad 8

Autovadītāji, kuri brauc pa Baložu ielu Madonas virzienā, jau atzinīgi paspējuši novērtēt Gulbenes- Madonas sakārtoto ceļa posmu Baložu ielā, bet viņus izbrīna fakts, ka aiz pilsētas robežām uz šī valsts reģionālā autoceļa ir uzstādītas braukšanas ātrumu samazinošas ceļa zīmes, bet nekas neliecina, ka varētu sākties solītā brauktuves posma rekonstrukcija.

“Uz Gulbenes-Madonas ceļa pirms Kapu kalna uz ceļa braucamās daļas, zem kuras ir caurteka, radies diezgan dziļš iesēdums. Atkarībā no automašīnas tehniskā stāvokļa šis iesēdums ir jūtams vairāk vai mazāk, tāpēc arī tika izvietotas ātrumu ierobežojošās zīmes. Ir arī brīdinājuma zīmes par bedrainu ceļu. Tās izvietojām tajās vietās, kur jutām, ka tās ir visnepieciešamākās. Ja sapratīsim, ka šādas brīdinājuma zīmes par ātruma samazinājumu būs nepieciešamas arī citviet, tās izvietosim,” saka valsts akciju sabiedrības “Latvijas valsts ceļi” Vidzemes reģiona Gulbenes nodaļas vadītājs Laimonis Aumeisters.

Pēc akciju sabiedrības “Latvijas valsts ceļi” pasūtījuma līdz 2015.gada februārim bija jābūt gatavam projektam, lai jau šajā gadā uzsāktu valsts reģionālā autoceļa P37 Pļaviņas-Madona-Gulbene rekonstrukciju 9,97 kilometru garumā no Gulbenes pilsētas robežas Madonas virzienā. Savukārt pašvaldība bija atbildīga par to, lai šis ceļš tiktu sakārtots arī Gulbenes pilsētas teritorijā Baložu ielā. Pašvaldība savu uzdevumu ir paveikusi. Kas notiek tālāk?

“Šobrīd ir izsludināts būvniecības iepirkums šī ceļa posma no Gulbenes pilsētas robežas virzienā uz Jaungulbeni rekonstrukcijai. Plānots, ka iepirkuma atvēršana varētu būt 21.septembrī. Tad notiks kandidātu izvērtēšana. Visreālāk, ka būvniecības darbi šajā posmā varētu sākties 2017.gadā,” stāsta L.Aumeisters.

Jau 2014.gada augustā “Dzirkstele” informēja, ka 2015.gada otrajā pusē varētu sākties valsts reģionālā autoceļa Pļaviņas- Madona- Gulbene projektēšanas darbi. 2014.gada septembrī tika izsludināts iepirkums minētā ceļa posma projektēšanas darbiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

autobraucējs

"Autovadītāji, kuri brauc pa Baložu ielu Madonas virzienā, jau atzinīgi paspējuši novērtēt Gulbenes- Madonas sakārtoto ceļa posmu Baložu ielā" - vai nav smieklīgi, parādiet kurš to atzinīgi novērtēja?????? Tik nekvalitatīvu darbu sen neesmu redzējis!!! Jaunajā asfaltā jau gabals izgriezts un aizlāpīts, nesmīdiniet tautu!!!!

pirms 3 gadiem, 2016.08.19 10:30

nevarība

Remontdarbi notiek bruņurupuču ātrumā. Kā var tik lēnu un nekvalitatīvi strādāt?

pirms 3 gadiem, 2016.08.19 11:56

auto

krēslos sēdošie aizbrauciet apskatīties, ko kaimiņi šovasar paveikuši Igaunijas robeža - Pleskava...

pirms 3 gadiem, 2016.08.19 11:06

Nulle

Es uzskatu, ka principā visur kur ir izveidojies nelīdzens ceļš un bedres ( arī ceļā Gulbene-Balvi) vajadzētu izvietot zīmes 50 vai 70 un viss. Kāpēc kaut kas jālabo? Nesaprotu arī kāpēc man būtu jāmaksā nodokļi, jo ceļu mums nav, veselības aprūpe - 0, izglītība - 0, krēslos sēž - 0

pirms 3 gadiem, 2016.08.19 14:51

FFF

Baložu ielas sakārtotajā posmā ļoti kvantitatīvi jau nosēdušies kontrolaku vāki.Kas būs vēlāk?Kas atbildēs par nekvalitatīvi veikto rekonstrukciju?Kad beidzot šajā valstī sēdinās cietumos šos nodokļu maksātāju naudas izzadzējus no Valsts kases?

pirms 3 gadiem, 2016.08.19 20:09

tālavietis

Jābūvē ceļš Gulbene-Kalniena - Alūksne.

pirms 3 gadiem, 2016.08.21 13:00

Vietējās ziņas