Remontēs 2.vidusskolas zāli

Tiks sakārtota Gulbenes 2.vidusskolas sporta zāle, kas vienlaikus ir arī skolas aktu zāle un telpa ārpusstundu pasākumiem.

Gulbenes novada domes mājas lapā publicēts iepirkums par Gulbenes 2.vidusskolas zāles sakārtošanu un remontdarbiem.

Gulbenes 2.vidusskolas direktore Edīte Kanaviņa stāsta, ka skolas zālei plānots nopietns remonts, jo tiks sakārtota ventilācijas sistēma, nomainīts grīdas segums, jo grīda ir ļoti sliktā stāvoklī un sporta stundās dažbrīd jau bija pat bīstami sportot skolēniem, plānota arī radiatoru nomaiņa un kosmētiskais remonts sienām, kā arī durvju nomaiņa.


“Ceram, ka viss tiks sakārtots un uz ilgu laiku,” saka E.Kanaviņa un piebilst, ka šobrīd izlaidumi skolā jau notikuši gan 9., gan 12.klasēm, līdz ar to skolā viss sakārtots, lai, tiklīdz būs nepieciešams, zāles remontdarbi varētu sākties.


Skolas direktore ļoti cer, ka laika apstākļi Zinību dienā, 1.septembrī, būs ļoti pateicīgi, jo pirmās skolas dienas svinīgais pasākums tiks organizēts skolas pagalmā un arī sporta nodarbības rudenī varētu notikt sporta laukumā, jo ir plānots, ka remontdarbi varētu tikt pabeigti uz 1.oktobri.


Šobrīd ne tikai skolas zāle, bet arī sporta laukums ir sliktā stāvoklī. Ja ir lietains pavasaris vai rudens, tad sporta nodarbības praktiski tur nevarot notikt. “Ir sagatavots tehniskais projekts, lai renovētu sporta laukumu, bet tur ir nepieciešams liels finansējums,” saka E.Kanaviņa

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas