Rīko Atvērto durvju dienu

25.novembrī valsts pārvaldēs tiek organizēta Atvērto durvju dienu, kurā dažādas valsts pārvaldes iestādes būs atvērtas ikvienam interesentam.

Madonas Reģionālās nodaļas Gulbenes klientu apkalpošanas centra vadošā inspektore Inese Zelča informē, ka Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras Gulbenes klientu apkalpošanas centrs šajā dienā ikvienu gaida no pulksten 10.00 līdz 13.00.

 

Iedzīvotāji varēs iepazīties ar informāciju par aģentūras un konkrētās nodaļas struktūru, mērķiem, uzdevumiem, pakalpojuma veidiem. Darbinieki sniegs atbildes uz interesējošiem jautājumiem. Vēlams iepriekš saskaņot nodaļas apmeklēšanas laiku. Ierodoties nodaļā, jāpiesakās Klientu apkalpošanas daļā pie lietvedes, kas pavadīs pie I.Zelčas.


Atvērto durvju dienā ikviens interesents tiek aicināts apmeklēt arī Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes iecirkņus, tikties ar darbiniekiem un piedalīties nodarbībā, ko vadīs policijas darbinieki, informē Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas vecākā inspektore Dace Jukāma.

 

Interesentiem, kas vēlas apmeklēt Gulbenes iecirkni, lūgums sazināties un pieteikties pa tālruni 64401129 vai arī vērsties iecirknī.


Savukārt Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests visā Latvijā parādīs depo un tehniku, ar kuru ikdienā tiek dzēsti ugunsgrēki un veikti glābšanas darbi, pastāstīs par ugunsdzēsēja glābēja profesiju, kā arī to, kas ikvienam ir jāievēro, lai neizceltos ugunsgrēks vai nebūtu nepieciešama glābēju palīdzība.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas