Rīko labdarības akciju 1

Latvijas Sarkanā Krusta Gulbenes nodaļa 20., 21. un 22.augustā organizē labdarības akciju “Sveika, skola!” daudzbērnu un  maznodrošinātajām ģimenēm.

“Šajās dienās jau pulksten 9.00 gaidīsim visus, kuriem nepieciešams sagatavoties skolai. Tāpat kā iepriekšējos gados būs pieejams gan humānais apģērbs, gan apavi un citas lietas. Katrs varēs izvēlēties sev vajadzīgo,” aicina Latvijas Sarkanā Krusta Gulbenes nodaļas izpilddirektors Sīmanis Homčenko. Viņš stāsta, ka tradicionāli trīs Gulbenes tirdzniecības uzņēmumos – apgāda “Zvaigzne” grāmatnīcā Ābeļu ielā, grāmatnīcā ”Globuss” Ozolu ielā un kancelejas preču veikalā “Bilance”. “Būsim pateicīgi, ja cilvēki, pērkot sev nepieciešamo, iegādāsies arī kādu pildspalvu, penāli, zīmuli, piezīmju kladi vai citu un ievietos ziedojumu kastē. Tādējādi ikviens ziedotājs būs palīdzējis daudzbērnu vai maznodrošināto ģimeņu bērniem sagatavoties skolai,” piebilst S.Homčenko.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Iinara

tas ir labi tikai lai visiem sadala godigi neka citus gadus pirmaja diena izker visu dazs labs pec tam tirgo pa malu malam. ludzu parbaudit tos nekaunas.

pirms 8 gadiem, 2012.08.19 16:39

Vietējās ziņas