Rīko labdarības izrādi

Lizuma kultūras nama amatierteātris 21.novembrī pulksten 15.00 visus aicina uz labdarības izrādi "Dīvainā misis Sevidža", ko iestudējusi Gulbenes Tautas teātra režisore Edīte Siļķēna. Ieeja uz izrādi būs par ziedojumiem. Visi līdzekļi, ko izdosies savākt, tiks ziedoti Lizuma vidusskolas vēstures skolotājas Ilonas Skrūzmanes veselības uzlabošanai.

Maijā Ilona Velēnā cieta ārkārtīgi smagā autoavārijā, kurā saskrējās vieglā automašīna ar kravas transportu. Izdzīvot pēc avārijas Ilonai palīdzējis tikai viņas gara spēks un vēlēšanās dzīvot.

 

"Mūsu amatierteātris ir kā viena ģimene, tāpēc ideja par labdarības izrādi pieder teātra dalībniekiem, kuri regulāri apciemoja Ilonu tad, kad viņa atradās slimnīcā, kā arī apciemo tagad," stāsta Lizuma pagasta pārvaldes sekretāre Inta Dārzniece.

 

Lizuma amatierteātra režisore Solveiga Vilka stāsta, ka Ilona arī pati spēlējusi vienu no vadošajām lomām minētajā izrādē.

 

"Ilona pamazām atlabst, lai gan tai vēl būs vajadzīgs ilgs laiks, bet rehabilitācija ir dārga, tāpēc vēlamies palīdzēt. Ilona ir pārcietusi daudzas operācijas. Mēs pat īsti nezinām operāciju skaitu. Pēdējā bija nupat oktobra sākumā. Tas jau ir sasniegums, ka viņa pati jau var piecelties sēdus, kā arī ar citu palīdzību piecelties kājās. Ilona, cik spēks šobrīd atļauj, lasa arī grāmatas, skatās televizoru un darbojas ar datoru," stāsta S.Vilka.

 

Lizumnieši "Dīvaino misis Sevidžu" vedīs "atrādīt" arī Rankas, Galgauskas un Litenes pagastu ļaudīm. "Tās gan nebūs labdarības izrādes, jo Ilonu vislabāk pazīst lizumnieši," piebilst S.Vilka.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas