Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rīko tikšanos ar kustību ārstu

Gulbenes bibliotēkā 3.novembrī pulksten 17.00 ir gaidīti visi interesenti, lai kopā ar Visvaldi Bebrišu, grāmatu „Kā novērst spriedzi sevī" un „Doma. Spriedze. Slimība" autoru, soli pa solim ietu pretim sevis izzināšanai un labai veselībai.

"Visvaldis Bebrišs ir kineziologs jeb kustību ārsts, kas uz ķermeņa kustībām skatās kā „špikerī" - tās vēstī, kas notiek cilvēkā. Viss, ko viņš dara, ir nepilnu trīsdesmit gadu radošā darba pieredze," stāsta Gulbenes bibliotēkas abonementa vadītāja Iveta Krūmiņa.

Grāmata „Kā novērst spriedzi sevī" ir viegli lasāma un saprotama ikkatram, tās asprātīgās ilustrācijas rosina pozitīvas emocijas. Lasot to, uzzināsiet par spriedzi un dusmām, par bailēm un emocionālo līdzsvaru, par cilvēka organisma uzbūvi un to, kā mūs iespaido ārējās vides faktori. Grāmatā skaidrots, kā to visu novērst un, atkal saskaroties, nepieļaut līdzšinējās kļūdas. Katram, kurš tur rokās šo grāmatu, ir lieliska iespēja sākt vai turpināt savas veselības ceļu.  

"Grāmatā „Doma. Spriedze. Slimība." autors soli pa solim ved lasītāju pretim sevis izzināšanai un labai veselībai. Grāmatā var uzzināt, vai domām ir spēks, kāda ir pateikto vārdu nozīme, vai lamuvārdi vienmēr ir lamuvārdi, un gūt atbildes uz daudziem citiem jautājumiem par veselību.

 

V. Bebrišs uzskata, ka „pasaule ir savstarpēji saistītu vibrāciju kopums, pat domāšanas process. Arī cilvēka runa ir vibrācijas, jo katra izrunātā skaņa veido attiecīgus viļņus." Kustību ārsts mēģina rast ceļu, kā ārstēt cēloņus, nevis simptomus. Viņa vārdiem runājot, viņam „labāk patīk sameklēt Jānīti, kas dauza logus, nevis atkal un atkal stiklot"," stāsta I.Krūmiņa.

 

Pasākuma laikā ikviens varēs piedalīties atraktīvās sarunās, saņemt atbildes uz āķīgiem jautājumiem, piedalīties praktiskās demonstrācijās, kā arī iegūt V.Bebriša autogrāfu. Ieeja ir par brīvu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas