Rīko Visu iespēju dienas

Gulbene. Valsts ieņēmumu dienesta Vidzemes reģionālās iestādes Gulbenes nodaļa no 6. līdz 10.oktobrim skolēniem un jauniešiem organizē Visu iespēju dienas. Otro gadu tās notiek visās reģionālajās iestādēs. Šajās dienās bērni un jaunieši iepazīstas ar Valsts ieņēmumu dienesta darba specifiku.

"Iepazīstinām ar katru iestādes daļu, organizējam arī praktiskas nodarbības, piemēram, interesenti aizpilda dažādas veidlapas, stāstām par to, kur paliek nodokļi un cik būtiski ir tos maksāt, demonstrējam filmas par iestādi, tādējādi piesaistot jauniešus mūsu darbam," informē Valsts ieņēmumu dienesta Vidzemes reģionālās iestādes Gulbenes nodaļas vadītājas vietniece, nodokļu maksātāju konsultāciju daļas priekšniece Irīna Markova.

 

Pagājušajā gadā interese par iestādes darbu bijusi liela. Gulbenes nodaļu apmeklējuši apmēram 190 jaunieši. Pieteikties Visu iespēju dienām var līdz 29.septembrim.

 

Gulbenes nodaļas speciālisti, kuri iestādē nostrādājuši 15 un vairāk gadu, 25.septembrī piedalīsies arī Vidzemes finanšu forumā, kas notiks Valmierā. Foruma galvenā tēma būs par aktualitātēm nodokļu politikā.

 

Forumā paredzētas arī diskusijas, kurās tiks runāts ne tikai par atsevišķiem nodokļu veidiem, bet arī par īpašu atbalsta programmu maziem un vidējiem uzņēmējiem konkurētspējas uzlabošanai, ko izstrādājusi Finanšu ministrija.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas