Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rīkos Ģimenes dienu

Biedrība "Ecclesia" sadarbībā ar Gulbenes novada domi un nodibinājumu "Fonds Ģimenei" Gulbenes Pilsētas svētku laikā rīkos tradicionālo Ģimenes dienu. Tās mērķis ir popularizēt kristīgās pamatvērtības, godināt ģimeni un pateikties tiem cilvēkiem, kuri ar savu veikumu ir veicinājuši ģimenes vērtību nostiprināšanu Gulbenes novadā.

Jau šobrīd var sākt pieteikt ģimenes vairākām nominācijām. Nominanti var pieteikties paši vai arī viņus var pieteikt līdz 30.maijam.

 

"Vienā nominācijā ģimene vai persona var būt nominēta reizi piecos gados. Visām laulībām ir jābūt juridiski reģistrētām, kā arī ģimene nevar būt atzīta par nelabvēlīgu, vecākiem nedrīkst būt atņemtas aprūpes vai aizgādības tiesības par kādu bērnu, neviens bērns nedrīkst būt bijis vecāku vainas dēļ ievietots ārpusģimenes aprūpes iestādē vai audžuģimenē," informē Ģimenes dienas organizatore Maija Ose.

 

Šogad nominantus aicina pieteikt astoņām nominācijām. Nominācijai "Zelta pāris" var pieteikt laulāto pāri, kas kopā nodzīvojuši 50 un vairāk gadu.

 

"Lielā ģimene" ir nominācija, kur godinās ģimeni, kurā aug visvairāk pašu laulībā dzimuši bērni. Bērniem jābūt vecumā līdz 18 gadiem, izņemot gadījumus, kad bērns pēc pilngadības sasniegšanas turpina mācības, bet nav vecāks par 25 gadiem.

 

"Nesavtīgās ģimenes" titulu saņems ģimene, kas audzina savus bērnus, kā arī ir uzņēmusies gādību par bērniem, kuri nav dzimuši pašu laulībā.

 

"Strādīgās ģimenes" nomināciju piešķirs ģimenei ar augstu darba tikumu, kur ir sakopta un viesmīlīga mājas vide. "Talantīgās ģimenes" nomināciju būs pelnījusi ģimene, kura mērķtiecīgi audzina bērnus, investējot laiku un enerģiju, lai attīstītu viņu talantus.

 

"Sportiskākā ģimene" ir nominācija, kurai var pieteikt ģimeni, kas guvusi ievērojamus sasniegumus sportā un ar savu aktivitāti veicina sporta attīstību sabiedrībā.

 

Šogad no jauna ir nominācija "Ģimene integrējusies latviskā vidē". Šai nominācijai jāpiesaka ģimene, kurā abi vecāki vai viens no vecākiem nav latviešu tautības, bet ir ar izteikti lojālu attieksmi pret Latvijas kultūru un vēsturi.

 

"Šī nominācija var būt apvienota arī ar kādu citu iepriekš minēto nomināciju," norāda M.Ose.

 

Pieteiktos nominantus izvērtēs darba grupa, ko veido šīs akcijas rīkotāji. Pieteikuma anketu var sūtīt uz adresi: biedrība "Ecclesia" Dzelzceļa iela 1, Gulbene, LV- 4401. Pieteikt ģimeni var arī biedrībā "Ecclesia", kas atrodas Dzelzceļa ielā 1, kā arī anketu var sūtīt uz elektroniskā pasta adresi gimenesdiena@inbox.lv.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas