Rīt Gulbenē notiks forums par aktuālām atbalsta programmām uzņēmējiem

Gulbenē rīt, 14. oktobrī, notiks Ekonomikas ministrijas organizētais bezmaksas forums „Atbalsts uzņēmējiem”. Pasākumā komersanti tiks informēti par šobrīd pieejamo valsts atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai, kā arī par plānotajām ES fondu programmām 2014 . - 2020. gada plānošanas periodā. Par to informē Ekonomikas ministrijas sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Evita Urpena.

Viņs stāsta, ka forumos piedalīsies lektori no Ekonomikas ministrijas, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras, Latvijas Attīstības finanšu institūcijas Altum, Latvijas Garantiju aģentūras, Nodarbinātības valsts aģentūras, Lauku atbalsta dienesta un Centrālās Finanšu un līgumu aģentūras. Pasākumā piedalīsies arī Gulbenes novada domes pārstāvji.

"Forums „Atbalsts uzņēmējiem” notiks 14. oktobrī pulksten 10:00 Gulbenē,  Ābeļu iela 2 (Gulbenes novada domes telpās). Foruma dienas kārtība publicēta Ekonomikas ministrijas mājas lapā. Dalībai forumā aicinām pieteikties līdz šā gada 13.oktobrim pulksten 15:00, tiešsaistē aizpildot pieteikuma anketu šeit. Papildu informācija par forumu pieejama Ekonomikas ministrijā (Inese Bērziņa, e-pasts: uznemejuforums@em.gov.lv, tālr.: 67013240)," informē E.Urpena.

Biznesa forumu organizē Ekonomikas ministrija, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, Latvijas Attīstības finanšu institūcija Altum un Latvijas Garantiju aģentūra sadarbībā ar Vidzemes  plānošanas reģiona ES informācijas centru un Gulbenes novada domi.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas