Rīt Gulbenē - seminārs par valsts finanšu atbalsta instrumentiem uzņēmējiem

Rīt, 15.aprīlī, Gulbenē notiks seminārs komersantiem par finanšu atbalsta instrumentiem uzņēmējdarbībai - par valsts atbalsta saņemšanas nosacījumiem un kārtību, par pasākumiem eksporta veicināšanai, kā arī par pašreiz pieejamām ES struktūrfondu programmām.

Ekonomikas ministrijas sabiedrisko attiecību daļas speciālisti informē, ka seminārā komersanti tiks iepazīstināti ar aizdevumu saņemšanas nosacījumiem un kārtību Latvijas Hipotēku un zemes bankā, ar valsts garantiju saņemšanas nosacījumiem Latvijas Garantiju aģentūrā, kā arī ar plānotajiem eksporta veicināšanas pasākumiem. Vienlaikus uzņēmēji tiks informēti arī par pieejamo atbalstu dažādu ES struktūrfondu programmu ietvaros, kuras administrē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra.

 

Seminārus organizē Ekonomikas ministrija sadarbībā ar šo pilsētu pašvaldībām un valsts atbalsta programmu ieviesējinstitūcijām - Latvijas Hipotēku un zemes banku, Latvijas Garantiju aģentūru un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru.

 

Ministrija atgādina, ka mājas lapā internetā ir publicēta galvenā informācija par valsts finanšu atbalsta instrumentiem - īss apraksts par tiem, MK noteikumi to ieviešanai, informācija par plānotajiem semināriem un detalizēta to darba kārtība. Šī informācija regulāri tiek aktualizēta, tāpēc aicinām jebkuru interesentu regulāri sekot jaunumiem šeit - http://www.em.gov.lv/em/2nd/?cat=21986.


Ekonomikas ministrija sadarbībā ar Finanšu ministriju un uzņēmējus pārstāvošo nevalstisko organizāciju pārstāvjiem ir sagatavojusi konkrētus pasākumus ekonomikas konkurētspējas uzlabošanai, uzņēmējdarbības atbalstam paredzot novirzīt 603 miljonus latu. Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi ietver aizdevuma instrumentus, Latvijas Garantiju aģentūras garantijas un eksporta kredītu garantijas, Valsts Kases galvojumus, riska kapitāla un tehnoloģiju pārneses instrumentus.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas