Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rosina mainīt domes sēdes laiku

Vai turpmāk Gulbenes novada domes sēdes tradicionāli sāksies pulksten 9.00 vai tās tiks sasauktas pulksten 13.00 – par to deputātus aicina vienoties pašvaldības vadītājs Andris Apinītis.

Mainīt domes sēžu sasaukšanas laiku esot ierosinājis kāds kolēģis, kura vārds netiek atklāts. Divi deputāti jau paziņojuši, ka ir pret sēžu sasaukšanas laika izmaiņām. Ja sēdes sāksies pulksten 13.00, tajās nevarēšot piedalīties deputāts Valtis Krauklis. Par to viņš paziņoja publiski pagājušajā domes sēdē.

Nākamā novada domes sēde vēl tiek plānota rīta cēlienā tāpat kā līdz šim. Paredzams, ka domes sēde notiks 28.aprīlī pulksten 9.00. 19.aprīlī pulksten 10.00 notiks tautsaimniecības komitejas sēde, pulksten 13.00 – sociālo un veselības jautājumu komitejas sēde, pulksten 15.00 – izglītības, kultūras un sporta komitejas sēde. 20.aprīlī pulksten 9.00 ieplānota finanšu komitejas sēde.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas