Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rosina palielināt algas audzinātājām 3

Par algas palielināšanu bērnudārza audzinātājām deputāti sprieda izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdē.

Gulbenes novada domes Izglītības, kultūras un sporta nodaļas vadītājs Arnis Šķēls rosināja deputātus atbalstīt algas palielināšanu audzinātājām, jo pēdējos gados pirmsskolas izglītības iestādēs atalgojums ir palielināts tikai atbalsta un palīgpersonālam. Līdz ar to, lai diferencētu algas pirmsskolas izglītības iestādēs, būtu nepieciešams palielināt atalgojumu par darba likmi tieši pirmsskolas pedagogiem.
A.Šķēls informēja, ka pašlaik par vienu likmi pirmsskolas pedagogs saņem 255 latus uz papīra.


Viņš skaidroja, ka algas likmes paaugstinājumu varētu skatīt pēc bērnu piepildījuma grupiņā.

 

"Tas būtu korekti pret pedagogiem, jo viņi strādā ar dažādu grupu piepildījumu. Ir grupas, kurās ir līdz desmit bērniem, vidējas grupas un lielas grupas. Darba apjoms un intensitāte ir atšķirīga, te būtu godīguma princips," teica A.Šķēls.


Deputāti interesējās, vai to ļaus budžeta iespējas. Uz to A.Šķēls norādīja, ka ir jāizlemj, vai vispār tiek akceptēta šī jautājuma tālāka virzība.


Beidzot diskusiju, deputāti komitejas sēdē lēma atbalstīt piemaksu pie algas likmes bērnudārza audzinātājām līdz 15 procentiem (atkarībā no bērnu skaita grupiņā) un virzīt šo jautājumu tālākai apspriešanai un izskatīšanai kontekstā ar nākamā gada novada budžetu.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Beidzot kāds domā arī par viemkāršajiem darba darītājiem!

pirms 8 gadiem, 2011.11.25 19:50

Vietējās ziņas