“Rotaract” klubs svin dibināšanas svētkus

Pirms Līgo svētkiem Stāmerienā “Ziedugravu” atpūtas kompleksā bija sapulcējušies tuvāki un tālāki viesi, lai suminātu Gulbenes “Rotary” kluba jaunākos pārstāvjus - labdarības organizāciju Gulbenes “Rotaract” klubu.

Šim pasākumam vajadzēja notikt jau pavasarī, kad klubu oficiāli apstiprināja gan ASV, gan Vācijā, taču visu šo laiku jaunizveidotā kluba prezidente Inguna Luika atradās augstskolā Prāgā, tādēļ par piemērotāku laiku sumināšanas pasākumam tika izvēlēts šis brīdis.

Uz pasākumu pulcējās viesi no visas Latvijas “Rotary” un “Rotaract” klubiem, bet tālākie viesi ieradās no Zviedrijas – Latvijas un Zviedrijas Rotary distrikta gubernators ar kundzi. Pasākumu pagodināja arī Gulbenes novada priekšsēdētāja Sandra Daudziņa. Gulbenes “Rotary” klubs bija sarūpējis lielisku Gulbenes mūzikas skolas orķestra koncertu diriģenta Donāta Veikšāna vadībā. Gan vietējos, gan ārzemju viesus pārsteidza solistes, kuras dziedāja gan latvju, gan angļu mēlē. Pēc svinīgās daļas un koncerta vārds tika dots pašiem Gulbenes “Rotaract” kluba jauniešiem. Ikvienam tika piedāvāta iespēja iesaistīties izsolē, kurā tika izsolīti mākslas priekšmeti un rotas. Iegūtie līdzekļi tiks izmantoti nākamajā projektā, par ko jaunieši gulbeniešus informēs jau tuvākajā laikā.

“Vakars tika pavadīts ļoti patīkamā noskaņā. Viesi pateicās par personisku sagaidīšanu - katrs saņēma kartīti ar Stāmerienas pili un tika aicināts doties ekskursijā pa Gulbenes pilsētu. Mēs paši līdz pēdējai minūtei neticējām, ka pasākums tik labi izdosies un ka prieks būs ne tikai viesiem, bet arī pašiem. Lielu paldies sakām savam Gulbenes “Rotary” klubam, bez kuru palīdzības šis pasākums nebūtu izdevies tik košs,” atzīst I.Luika. Viņa piebilst, ka jaunieši pēc šī pasākuma jau turpina izauklēt nākamās idejas un projektus.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas