Rūķi no Gulbenes ciemojas Alūksnē

Gulbenes Valsts ģimnāzijas desmit Rūķi un Rūķu mamma ar dāvanām un aizraujošām atrakcijām dienu pirms Ziemassvētkiem ciemojās Alūksnes pirmsskolas izglītības iestādē "Sprīdītis", kur notika Alūksnes rajona jauniešu un bērnu ar īpašām vajadzībām organizācijas "Saulstariņi" Ziemassvētku pasākums. Rūķi kopā bērniem darbojās vairākās radošajās darbnīcās, rotaļājās, dziedāja un dejoja.

Gulbenes Valsts ģimnāzijas 12.c klases audzinātāja Ingrīda Zelča, kura bija iejutusies Rūķu mammas lomā, stāsta, ka ar "Saulstariņiem" gulbenieši draudzējas vairākus gadus. Šo tradīciju aizsākusi Gulbenes Valsts ģimnāzija mūzikas skolotāja Laura Anže. Viņas dzimtā puse ir Alūksne.

 

"Skolā tika izlikta sirsnīga un rosinoša afiša, mudinot vākt ziedojumus. Akcijai atsaucās visu klašu skolēni un pedagogi, kopā ziedojot 60 latu. Par šo naudu iegādājāmies eglīšu rotājumus, ko radošajā darbnīca "Saulstariņu" bērni apgleznoja ar speciālām krāsām," stāsta I.Zelča.

 

Atbraucot uz "Saulstariņu" pasākumu, viņa sapratusi, ko nozīmē patiesas dzīves vērtības, kā arī to, ka latvieši ir sirsnīgi, atsaucīgi un izpalīdzīgi cilvēki, kuri otra cilvēka labā naudu neskaita.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas