Sabiedriskā tualete – slēgta

Gulbenē, Jaunatnes parkā, uz nenoteiktu laiku ir slēgta šogad izveidotā sabiedriskā tualete. "Dzirksteli" par to informēja gulbenieši, un to apstiprina arī Gulbenes pilsētas domē.

"Dzirkstele" novēroja, kā garāmgājēji izmisuši rausta tualetes durvis, bet tās ir slēgtas. Kaut bija jau pierasts pie šīm ērtībām - tualetes ar silto ūdeni -, tagad nāksies no tā visa atradināties un censties ieskriet tuvējo kafejnīcu labierīcībās, izmantot dzelzceļa stacijas vai kultūras centra tualeti. Taču nav izslēgts, ka dažam atkal nāksies skriet krūmos, lai nokārtotu steidzamas dabiskās vajadzības. Gulbenes pilsētas domes priekšsēdētājs Nikolajs Stepanovs "Dzirkstelei" saka, ka tualete būs slēgta ziemas periodā. "Demolēja līdz pēdējam," smagi nopūšoties, saka N.Stepanovs.

"Dzirkstele" noskaidroja, ka īpaši nekulturāli pēdējā laikā tualetes apmeklētāji ir uzvedušies tieši stiprā dzimuma nodalījumā. Pie tualetes ir videonovērošanas kamera, pat tas nav mudinājis šīs vietas apmeklētājus uzvesties pieklājīgāk.

Tajā pašā laikā "Dzirkstele" novērojusi, ka, sākoties aukstajam laikam, arvien biežāk nākas konstatēt, ka atkal kāds ir nokārtojis savas dabiskās vajadzības daudzdzīvokļu māju kāpņu telpās. Kā saka - siltumā un ātri, kamēr neviens neredz. Tomēr, ja kāds ir pieķēris vainīgo, tad par to jāziņo policijai.

Kāpņu telpas pieķēzīšana ar fekālijām - tas ir sīkais huligānisms. Atbildība par šādu rīcību paredzēta Administratīvo pārkāpumu kodeksā. Vainīgajam var noteikt naudas sodu no 50 līdz 250 latiem vai piemērot administratīvo arestu uz laiku līdz piecpa­dsmit diennaktīm.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas