Sacenšas pagastu avīzes

Aprīļa beigās tiek plānots Gulbenes rajona un blakus esošo rajonu pašvaldību avīžu konkursa "Zelta spalvaskāts 2009" noslēguma pasākums.

Konkursu organizē Rankas pašvaldība. Konkursā piedalās Līgo, Tirzas, Lejasciema un Lizuma pagasts, kā arī Madonas rajona Ļaudonas, Valkas rajona Palsmanes un Cēsu rajona Jaunpiebalgas un Vecpiebalgas pagasts ar savām pagasta avīzēm.

 

Rankas pagasta avīzes "Rankas Vēstis" redaktore Mārīte Maļecka informē, ka šāda konkursa rīkošana ir aizgūta no Madonas rajona, kur notika konkurss "Spicā spalva", kurā pērn tika aicināta piedalīties arī Rankas avīze.

 

"Man patika šī ideja, jo tādējādi varam arī smelties pieredzi no kolēģiem. Nolēmām, ka arī mūsu rajonā varētu rīkot šādu konkursu," stāsta M.Maļecka.

 

Konkurss notiek jau no septembra. Žūrijas komisija izvērtē visu pagastu avīzes, kas piedalās konkursā, un beigās piešķirs balvas dažādās nominācijās, piemēram, "Informatīvākais izdevums", "Vārds tieši mērķī", "Saistošākā intervija", "Oriģinālākais foto" un citās. Cits cita avīzes izvērtē arī paši konkursanti, izvirzot vienu avīzi nominācijai "Kolēģu simpātija".

 

Galveno balvu varēs iegūt kāda no mūsu rajona pagastu avīzēm, paturot tiesības nākamgad rīkot šo konkursu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas