Sacensībās jāreklamē novads! 9

Ir jāapzina, kādās sacensībās un kā turpmāk vienoti varētu reklamēt Gulbenes novada pašvaldību. Svarīgas gan krāsas, gan formāts. To 17.janvārī kolēģiem deputātiem uzsvēra novada domes priekšsēdētājs Andris Vējiņš, piedaloties izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdē.

Minētās komitejas priekšsēdētājs, novada deputāts Anatolijs Savickis akcentēja, ka sporta atbalstīšana ir pašvaldības brīvprātīga iniciatīva. Līdz ar to novada sportistiem, novadā rīkotajām sacensībām ir jāreklamē sava pašvaldība. Tā domā A.Savickis.

“Sportisti startē ne tikai kā Pēteris, Jānis vai vēl kāds cits, bet ir jābūt arī atpazīstamības zīmei, ka viņi ir no Gulbenes novada pašvaldības. Nākotnē šādu prasību izvirzīsim,” viņš teica.

Šāda diskusija izvērtās sakarā ar pašvaldības noteikumu projektu “Par pašvaldības atbalstu sporta veicināšanai Gulbenes novadā”, kuru ir paredzēts apstiprināt 25.janvāra domes sēdē.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

Aivars

Beidzot viens prātīgs lēmums, Jo nu citas pašvaldības jau sen to ir izdarījušas ,jautājums tikai palik atklāts kādā veidā un vai arī mazie sportisti tiks pie atpazīstamām formām, jo nu pašlaik sacensībās mūsējos var atpazī pēc tā ka tiem nav vienotu formu...

pirms 3 gadiem, 2018.01.25 10:14

Seila

Saprotams, ka ne novadam ne Sporta skolai mūsu bērni nav vajadzīgi, tās ir liekas izmaksas, bet par novadu neko labu neliecina fakts, ka reāli bērni sacensībās startē ar vecāku finansētām formām, un tādām ko nu kurš var atļauties. Ja ņemam par piemēru slēpošanas audzēkņus, paskatoties uz citām sporta skolām un citiem novadiem gandrīz visiem ir skaisti un vienoti tērpi, kamēr mūsējiem ir kas nu kuram. Skaidrs, ka bez vecāku atbalsta nekas nenotiek, bet ja pilnībā viss jāsponsorē vecākiem, tad kādēļ manam bērnam vispār startēt zem novada? Ja kaut nedaudz, kaut dažus procentus sponsorētu pašvaldība vai sporta skola, tad tas jau būtu daudz. Jo vairāk gribam savus bērnus kaut kur iesaistīt, jo vairāk saprotam, ka tikai tad, kad bērns būs kaut ko pats sasniedzis, tikai tad novads un sporta skola leposies TAS IR MŪSU NOVADNIEKS, bet līdz tam visiem vienalga.

pirms 3 gadiem, 2018.01.25 10:15

Kārlis

Vai izlasījāt teikumu - jāreklamē pašvaldība? Manuprāt, sportisti pārstāv novadu, nevis reklamē. Vienotas formas sacensībām ir pašsaprotama nepieciešamība un nav skaidrs, kāpēc tas nav bijis līdz šim. Klibo vai nu sporta organizatori, vai neorganizatori.

pirms 3 gadiem, 2018.01.25 11:11

Aivars

Sava veida reklāma tā protams ir un atpazīstamība galvenokārt jo ja mūsu novada sportisti startē sacensībās tad ieguvēji ir gan sportisti kā arī pašvaldība kas atbalsta sportistus un tādejādi arī nes savu vārdu un reklamē sevi kaut vai ar vienotām formām. Esmu tikai par šādu atbalstu.

pirms 3 gadiem, 2018.01.25 11:28

Sigvilds

Klibo visi, kuriem valsts subsidēts fizioterapeits par velti nav salabojis locītavas.

pirms 3 gadiem, 2018.01.25 11:40

Lāsma Gulbe

Sakiet lūdzu,kāpēc jāreklamē pašvaldība?Ko tā tirgo?Es domāju,ka vārds"reklamēt"jāaizvieto ar vārdu"popularizēt".

pirms 3 gadiem, 2018.01.25 21:19

Profesionāla Reklāma --> Lāsmai Gulbei

Reklamēt nozīmē popularizēt. Un otrādi. Reklamēt - attiecībā uz MŪSU novadu būtu trāpīgāka izvēle no šiem abiem vārdiem. Mērķtiecīgāka. Profesionāla. Sinonīmi - parasti viens no tiem ir fokusētāks (aktīvāks), otrs - mazāk aktīvs. Būtību tas nemaina, akcentu - gan.

pirms 3 gadiem, 2018.01.26 16:32

Acs

Tikai - tā ir PAŠSAPROTAMA lieta, kas ir jādara, bet līdz šim nav darīta. Labi, ka vismaz šajā jautājumā beidzot ir domes vadītājs, kurš atmodies un dara:)

pirms 3 gadiem, 2018.01.28 12:33

Vietējās ziņas