Sadarbībā ar vietējām pašvaldībām svētkos sveiks maznodrošinātās ģimenes

Lielākais pašmāju degvielas tirgotājs AS „VIRŠI-A” jau piekto gadu turpina Ziemassvētku labdarības akciju sadarbībā ar vietējām pašvaldībām Latvijas reģionos. Akcijas laikā sarūpētas 1150 Ziemassvētku saldumu paciņas maznodrošinātām daudzbērnu ģimenēm, vientuļiem pensionāriem un bērniem invalīdiem. Par to informē Marta Kaktiņa.

„Ziemassvētku labdarības tradīcija ir viena no sirsnīgākajām gada aktivitātēm „VIRŠI-A” kolektīvā, un man ir prieks, ka ar katru gadu arī palielinās sarūpēto dāvanu skaits. Esam pateicīgi reģionu pašvaldībām un sociālajām iestādēm, ar kuru palīdzību sagatavotās paciņas nonāks pie tām ģimenēm, kurām tās sniegs visvairāk prieka un patīkamu Ziemassvētku pārsteigumu,” gandarīta ir AS „VIRŠI-A” mārketinga vadītāja Eva Miķelsone.

M.Kaktiņa stāsta, ka šī labdarības akcija tiek realizēta sadarbībā ar Latvijas pilsētu un rajonu pašvaldībām, kurās darbojas „VIRŠI-A” degvielas uzpildes stacijas. Jau no decembra vidus „VIRŠI-A” dāvanu paciņas tiek nogādātas pilsētu domēm un sociālajiem centriem, kuru darbinieki paciņas nogādā adresātiem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas