Saeimas vēlēšanas: Saskaņas un KPV LV reklamēšanā pieslēdzas PBK - Re:Baltica jaunākais soc.tīklu apskats

1. Svaigs raksts Kā Saskaņa “slauc” Rīgas satiksmi un papildina partijas kasi. Vismaz pieci Saskaņas deputāti RS kopumā nopelnījuši gandrīz 80 tūkstošus eiro. Vienlaikus viņi ir arī starp lielākajiem partijas ziedotājiem. Ja vēlaties ielikt pa tiešo savos sociālajos tīklos vai medijos, šeit saite uz video.

2. No iepriekšējā materiāla, mūsuprāt, esence, kas raksturo Nila Ušakova vadības stilu - neļaut partijas biedram runāt ar žurnālistu, fiziski aizstumjot viņu prom. Jau rakstījām, ka Uškovs vērsies Valsts policijā ar prasību uzsākt kriminālprocesu pret Re:Baltica par neslavas celšanu saistībā ar rakstu "Ko Ušakovs Tev nestāsta". Gaidām policijas lēmumu.

https://gallery.mailchimp.com/0a5233c4541d166f7ecb5a035/images/86158e27-93ec-4b9a-8acf-bc10d9b79f24.gif" style="padding-bottom:0;vertical-align:bottom;border:0;height:auto;text-decoration:none;" class="m_-9002565558946812639mcnImage CToWUd" width="480" alt="86158e27-93ec-4b9a-8acf-bc10d9b79f24.gif" />

3. Saskaņa Online stilā par politisku pārvērtusies vēl viena Facebook lapa ar 36 tūkstošiem sekotāju. Es mīlu Latviju lielo sekotāju skaitu uzkrāja, publicējot skaistus Latvijas attēlus. Kopš augusta beigām tajā parādās emocionāli politiska rakstura ieraksti, aicinot krieviem un latviešiem sadzīvot draudzīgi, kā arī vērsties pret valdošajiem “viņiem”. Vairāk par jaunumiem Facebook mūsu apskatā šeit.

4. Sācies virtuālais kautiņš starp Saskaņu un LKS. Kopā ar Kremlim piederošiem medijiem LKS apmaksātos ierakstos kritizē Nilu Ušakovu, savukārt Saskaņai palīgā dodas PBK satīras raidījums Aiz kadra. Pēdējos raidījumos tā vadītājs aicināja lasīt Dienas Bizness; skaidroja, kā tiek vajāta partija KPV LV un cik nekrietni ir LKS. Pēdējā raidījumā it kā starp citu, Saskaņas premjera kandidāts Vjačeslavs Dombrovskis sola visiem pensionāriem pusgada laikā pacelt pensijas līdz 600 eiro. Raidījums publicēts Saskaņa Online youtube kontā. Atbalsta kampaņai pieslēgusies arī PBK grupai piederošā lielākā Latvijas avīze, kas iznāk krievu valodā - MK-Latvija. Tā pārpublicējusi vienu no Dienas Bizness rakstiem par sorosītiem.

5. Noskaidrojies, kurš izdeva divas ķengu avīzes pret Saskaņas deputātu Vitāliju Orlovu, nozogot Re:Baltica maketu un daļēji arī saturu. Tas ir Lato Lapsas brālis Endo Lapsa. KNAB viņam piederošai firmai aizliedza turpināt šo aģitāciju, jo pārsniegta summa, ko drīkst tērēt ar partiju nesaistīta persona. Tikmēr Endo Lapsa sava brāļa raksturīgajā rokrakstā izsūtījis preses relīzi, kurā pateicas Re:Baltica par avīzes popularizēšanu un sola publicēt starp mums it kā notikušu saraksti. Šeit laikam domāti tie epasti, ko saņēmām no neeksistējušiem cilvēkiem, kas mūs “informēja” par avīzes iznākšanu.

6. Nobeigumā Facebook reklāmu apkopojums. Līderi joprojām Saskaņa un Jaunā Vienotība. Skatiet šeit.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas