Saeimas vēlēšanas: startēs politiskās organizācijas "Latvijas reģionu apvienība" sarakstā 1

Novada domes priekšsēdētāja vietnieks Andis Caunītis apliecina, ka ir vienojies ar politiskās organizācijas “Sabiedrība centriskai politikai” vadītāju Edvardu Smiltēnu, ka startēs Saeimas vēlēšanās deputātu kandidātu sarakstā, kas tiks veidots kopā ar politisko organizāciju “Latvijas reģionu apvienība”.

A.Caunītis stāsta: “Sanāca pārskatīt jautājumu par personālijām Vidzemē un Rīgā. Tad es Edvardam teicu, ka es ietu labprāt palīgā atbalstīt viņu, startējot šajās Saeimas vēlēšanās. Ja nāktos, pēc tam runātu ar novada domes priekšsēdētāju un kolēģiem, kāds būtu labākais risinājums. Tā ka lēmumu es uzreiz nepieņemtu. Taču skaidrs ir tas, ka Saeimas vēlēšanās mums nevajadzētu būt vienaldzīgiem. Ja Latvijas pilsoņi Saeimas vēlēšanās būtu tikpat aktīvi kā šīsvasaras lielajos Dziesmu un Deju svētkos, tad droši vien nebūtu tā, ka Saeimu ievēl ar vēlētāju aktivitāti, kas mazāka par 50 procentiem. To, kas mums tagad ir, var nosaukt par mazākuma, nevis vairākuma ievēlētu Saeimu! Ja vēlētāju aktivitāte būtu lielāka, jau tagad droši vien Saeimas sastāvs būtu citādāks, nekā ir pašlaik.”

Viņš uzsver, ka arī kā Gulbenes novada pašvaldības iedzīvotājam un deputātam viņam nav vienalga, kas ir pie teikšanas Saeimā, kāda politika tur tiek realizēta, jo tas viss atsaucas uz pašvaldības darbu.

A.Caunītis arī agrāk ir bijis Saeimas deputāta kandidāts, kā arī 10.Saeimas deputāts no partijas “Vienotība”.    

Pievieno komentāru

Komentāri 1

meh

Piekrītu prognozei, ka pēc vēlēšanām šim kungam būs jāklausa vai nu zemniekiem vai saskaņai:(

pirms 3 gadiem, 2018.08.07 20:09

Vietējās ziņas