Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Saeimas vēlēšanas: "Tautas panorāma" Gulbenē ciemosies 7.augustā 13

Latvijas Televīzijas Ziņu dienests, gatavojoties oktobrī gaidāmajām Saeimas vēlēšanām, no 7. augusta līdz 29. septembrim dosies uz visiem Latvijas novadiem un lielajām pilsētām, lai noskaidrotu, kāds ir iedzīvotāju noskaņojums pirms vēlēšanām, un uzzinātu, kas tiek gaidīts no nākamās Saeimas un kādas problēmas tai būtu jārisina. Par to informē LTV Komunikācijas speciāliste Krista Luīze Priedīte.

Pirmajā nedēļā žurnālisti dosies uz Ludzu, Gulbeni, Baltinavu, Kārsavu, Balviem, Ciblu, Rugājiem, Alūksni, Rucavu, Viļaku, Priekuli, Grobiņu, Api un Nīcu.

Gulbenē Tautas panorāma viesosies 7.augustā pulksten 18.00 pie pulksteņa. Iedzīvotāji tur varēs sastapt Ingu Šņori.
"“Tautas Panorāmā” paustajiem iedzīvotāju viedokļiem katru dienu, sākot no 8. augusta, būs iespējams sekot līdzi īsos apskatos no iepriekšējās dienas izbraukumiem katru dienu ap plkst. 14.00, LTV1, kā arī Nakts ziņās; apskati būs atrodami arī LSM.lv,"stāsta K.L.Priedīte.

Viņa norāda, ka līdz 6. oktobrim LTV Ziņu dienests nodrošinās daudzveidīgu saturu, kas palīdzēs izvēlēties nākotni.

“Protams, ar “Tautas Panorāmu” nekas nebeidzas – būs arī premjera amata kandidātu debates un diskusijas ar visiem politiskajiem spēkiem, kas piedalīsies vēlēšanās. Būs arī īpašs saturs sociālajiem tīkliem, Vēlēšanu nakts un daudz kas cits. Vēlētājiem piedāvāsim daudz informācijas visās mūsu platformās, lai varam vēlēt gudri un atbildīgi. Īpašs jaunums būs arī diskusija ārpus Latvijas. Aktīvi strādājam, lai izdotos noorganizēt diskusiju mūsu diasporai – politiķu debates Lielbritānijā. Ceru, ka politiķi uz tām ieradīsies un konstruktīvi atbildēs uz mūsu žurnālistu un mūsu cilvēku, kuri dzīvo ārpus Latvijas, jautājumiem,” uzsver LTV Ziņu dienesta vadītāja Iveta Elksne.

Sekot līdzi “Tautas Panorāmai” un informācijai par vēlēšanām iespējams arī LTV Ziņu dienesta sociālo mediju kontos, izmantojot mirkļbirkas #TautasPanorama, #Velesanas2018 un #LatvijasTelevizija.

Pievieno komentāru

Komentāri 13

QTW

Atkal saskries Gulbenes "zieds" un vaimanās.

pirms 8 mēnešiem, 2018.08.06 10:27

Margeris

Gulbene nav alternativas , ir tikai jabalso par vecajiem komunistiem, komjauniesiem , cekas stukaciem un religiozajiem pajoliniem, viniem ir tiesibas Gulbene visu nemt un prihvatizet par velti

pirms 8 mēnešiem, 2018.08.06 10:34

Es

Jau ir par ko. KPV LV Elviss Ozols 11. Sarakstā.

pirms 8 mēnešiem, 2018.08.06 13:26

Haha

Ievēli to kpv.lv, patreiz neko citu kā baurošanu -akjelcikvissirslikti, nedzird. Es arī varu tāpat pabļaustīties un visi tad vēlēs par mani?

pirms 7 mēnešiem, 2018.08.07 19:15

Rasma

Margeri - par tevi! Izklausies tik sakarīgs... Aber kandidē lūdzu!!!

pirms 8 mēnešiem, 2018.08.06 13:23

Mangusts

Aizver iebaļņiku

pirms 8 mēnešiem, 2018.08.06 14:24

skolotājs

Mangust,skolā kaut vienu gadu esi mācījies?

pirms 8 mēnešiem, 2018.08.06 20:02

....

Pasaki par simtlatniekiem. Kā Gulbenes doma paverdzina cilvēkus kam nau iztikas minimuma,bezdarbnieka pabalsta un medicīnīskās aprūpes. Bet domniekus tas neuztrauc jo viņiem vis ok, ar pilnu vēderu domājas savādak.

pirms 8 mēnešiem, 2018.08.06 22:13

nožēlojama izrāde

Šitā :tautas: panorāma atgādina padumjos laikus, kad sanāca biedru kopsapulce un iepriekš no galvas iemācītos skaistuma tekstus noskaitīja uborščica un šlesars no iekšām. Un pārējie applaudēja, stāvus :)

pirms 8 mēnešiem, 2018.08.06 17:09

Laimonis Bermanis

ja vecais komjaunietis un čekas stukačs valtis krauklis nolems startēt saeimas vēlēšanās, atdošu savu balsi par viņu, Gulbene tikai iegūs ja kraukulis pārvāksies dzīvot uz Rīgu

pirms 7 mēnešiem, 2018.08.07 16:55

Vietējās ziņas