Saeimas vēlēšanas: ZZS sarakstam piesaista populāru sportistu 2

Gulbenes novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja Lienīte Reinsone noteikusi novada vēlēšanu iecirkņu komisiju locekļu kandidātu pieteikšanās termiņu līdz 17.augustam.

Šajā administratīvajā teritorijā noteikti 17 vēlēšanu iecirkņi, katrā no tiem ir septiņas komisijas locekļu vietas. Līdztekus vairums politisko partiju vēl tikai gatavojas Centrālajai vēlēšanu komisijai iesniegt savus deputātu kandidātu sarakstus 13.Saeimas vēlēšanām, kas notiks 6.oktobrī. Divas partijas savus kandidātu sarakstus jau ir iesniegušas. Tās ir Jaunā konservatīvā partija un Rīcības partija.

“Dzirkstele” aptaujājusi vairākas vietējās personības, kuru vārdam ir bijis plašāks skanējums saistībā ar šo cilvēku līdzšinējo biogrāfiju un par kuriem dzirdēts, ka viņi plāno startēt Saeimas vēlēšanās. Viens no viņiem ir bobslejists, olimpietis Daumants Dreiškens. Viņš nenoliedz, ka, visticamāk, patiešām kandidēs un no – ZZS saraksta.

“Tāda iespēja pastāv. Teicu – jā, varētu es būt sarakstā. 7.augustā ir pēdējā kandidātu sarakstu iesniegšanas diena,” saka D.Dreiškens.

Viņa pārvilināšana uz politiku sākusies brīdī, kad sportists paziņojis, ka beidz savu karjeru bobslejā. Nekāds pārsteigums tas nevarēja būt, jo D.Dreiškens ir Latvijas Zemnieku savienības biedrs no senseniem laikiem.

“Vairāk nekā desmit gadus!” saskaitījis viņš pats. Partijas sapulcēs viņš esot piedalījies šad un tad. Sākotnēji bijis lūgts atbalstīt partiju ar savu vārdu, bet nu D.Dreiškenam apkārt esošie izsakoties, ka viņam ir pavisam reāla iespēja iekļūt Saeimā.

“Ja jau iet, tad līdz galam. Ja startēšu, tad zinu – no Vidzemes. Ja kļūšu par deputātu, pāris gadu paies, kamēr apburzīšos situācijā. Saeimas deputātam ir iespēja dot savu pienesumu dzimtajam novadam,” viņš saka.
Līdz šim D.Dreiškens ir bijis iekļauts deputātu kandidātu sarakstā Gulbenes novada domes vēlēšanās.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Es

Kādu pienesumu var gaidīt no sportista politikā?

pirms 3 gadiem, 2018.08.08 11:59

Bēdīgs

Nekādu. Tā jau ir tā mūsu nelaime, ka katrā Saeimā iespiežas valsts vadībā absolūti nekompetentas personas, kurām rūp tikai savs labums.

pirms 3 gadiem, 2018.08.10 23:26

Vietējās ziņas