Saimniecībā „Purenes” projekts palīdz iegādāties inventāru

Saimniecībā „Purenes” Mairita Dreimane realizē LEADER projektu, facebook profilā informē biedrība "Satekas".

"Īstenojot projektu, saimniecībā iegādāts "Husquarna" zāles pļāvējs, kas nepieciešams izjāžu teritorijas kopšanai. Mūsu klienti ir atzinuši, ka kopta un plaša lauku teritorija ir viens no iemesliem, kādēļ viņi izmanto mūsu sniegtos pakalpojumus. Līdz šim teritorijā zāle tika pļauta ar ģimenei piederošu zāles pļāvēju, kurš bija nepiemērots tik lielām teritorijām. Sezonā tam bija nepieciešami vairāki remonti, jo tehnika ir nolietota. Ar jauno zāles pļāvēju teritoriju varēs uzkopt īsākā laikā un kvalitatīvāk, tādējādi veicinot saimniecības konkurētspēju, piedāvājot kvalitatīvākus tūrisma pakalpojumus sakoptā lauku teritorijā," stāsta M.Dreimane.

Viņa atklāj, ka ir iegādātas arī zirglietas un aizsargķiveres, lai saimniecība saviem klientiem spētu piedāvāt kvalitatīvākus jāšanas treniņus un izjādes.

"Saimniecībā piedāvājam zirgus fotosesijām, kāzām un citiem svinīgiem svētkiem, tādēļ tika iegādāti eleganti, ar dekoratīviem elementiem un kvalitatīva materiāla izrotāti iemaukti, kādu saimniecībā nebija. Lai izjādes piedāvātu lielākam interesentu skaitam vienlaikus, iegādāti pieci jauni „Norton” segli, astoņas aizsargķiveres. Tās ir ar regulējamu izmēru, tādejādi pielāgojamas klientu vajadzībām," papildina M.Dreimane.

Viņa atzīst, ka saimniecība ir sasniegusi savu izvirzīto īstermiņa mērķi - iegādāts nepieciešamais inventārs, kas savukārt ļaus sasniegt ilgtermiņa mērķi - piedāvāt kvalitatīvus tūrisma pakalpojumus un veicināt saimniecības konkurētspēju.

Kopējās projekta attiecināmās izmaksas ir 6659.00 eiro ar publiskā finansējuma daļu -  4661.30 eiro un privātā finansējuma daļu 1997.70 eiro.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas