Saistošie noteikumi akceptē dāvanu saņemšanu novada domē 5

No darba telefoniem domē  aizliegts zvanīt uz ziedojumu vai izklaides tālruņiem

Gulbenes novada domes 13.augustā  apstiprinātie saistošie noteikumi par kārtību pašvaldības mantas un finanšu resursu izmantošanā pieļauj dāvanu saņemšanu domes nodaļu un iestāžu vajadzībām.

Noteikumos minēts, ka “gadījumos, kad dāvinājuma summa pārsniedz 1000 latus vai tiek dāvināts nekustamais īpašums, nepieciešama domes atļauja dāvinājuma saņemšanai”.

Šie paši saistošie noteikumi arī definē transportlīdzekļu un telefonu izmantošanu novada domē.

Ar darba auto uz mājām?

Teikts, ka domes priekšsēdētājai, vietniekam, izpilddirektoram varēs pašvaldības transportlīdzekļus piešķirt individuālai lietošanai. Minēts, ka atsevišķos gadījumos transportlīdzekļus varēs izmantot braucieniem no darba uz dzīvesvietu un atpakaļ.

Visiem transportlīdzekļiem būs noteiktas maksimālās nobraukuma normas gadā. Ja šī norma tiks pārsniegta, persona, kurai transportlīdzeklis nodots individuālā lietošanā, atlīdzinās novada domei izmaksas par patērēto degvielu katram virs normas nobrauktajam kilometram.

Ja domes darbiniekam darba pienākumu veikšanai nebūs iespējams iedalīt domes transportlīdzekli, būs tiesības izmantot savu personisko auto, iepriekš par to vienojoties ar pašvaldības vadību. Dome šajā gadījumā atlīdzinās degvielas izmaksas.

Kontrolēs darba telefonu izmantošanu

Domes īpašumā esošos tālruņus ir aizliegts izmantot ziedojumu zvaniem un zvaniem uz 900.sērijas numuriem.  

Domes mobilos tālruņus paredzēts piešķirt individuālā lietošanā, ja darba pienākumi veicami arī ārpus darba telpām un darbiniekam jābūt sazvanāmam arī  ārpus darba laika. Šo tālruņu izmantošanai tiks apstiprināts izmaksu limits mēnesim. Par summu, kas pārtērēta virs limita, maksās pats tālruņa lietotājs. Tiek pieļauta arī iespēja, ka atsevišķos gadījumos darbinieki personiskos tālruņus var izmantot darba pienākumu veikšanai, neparsniedzot noteikto mēneša telefonsarunu limitu. Noteikts, ka maksimālais vienas mobilā telefona sarunas ilgums nedrīkst pārsniegt piecas minūtes. Domes darbiniekiem aizliegts stacionāros tālruņus izmantot sarunām, zvanot uz mobilo tālruņu numuriem. Savukārt stacionārā pieslēguma tālruņus darbinieki ir tiesīgi izmantot gan darba, gan personiskajām vajadzībām.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Lāpītāja

Kur tad nu ņems šajos laikos kādu kas domei kaut ko dāvinās.

pirms 11 gadiem, 2009.08.17 01:43

BEIDZIET VIENREIZ JAUKT PAŠVALDĪBAS JAUTĀJUMUS AR VALSTS JAUTĀJUMIEM! JA NEZIN, KAS IR KURA KOMPETENCĒ, TAD NAV KO TĒRĒT LAIKU UN VIETU. VAJADZĒTU TAK RUNĀT PAR KONKRĒTO JAUTĀJUMU, NEVIS ATKAL VAIMANĀT, KAS VALSTĪ NAV KĀRTĪBĀ.

pirms 11 gadiem, 2009.08.16 20:14

Tā ij nesapratu, kas te ir piešķirts? Kas tur ir ar tām dāvanām? Ko kurš kuram dāvina?

pirms 11 gadiem, 2009.08.16 19:59

Ha-ha

Mani arvien vairāk izbrīna,ko vien tikai sev nevar piespriest un izvēlēties,kas vien viss nepienākās,bet pensionāriem apēda 10%,tiem nekas vairāk nepienākās un viņi n`var par sevi nobalsot šitā un tā.Skolotājiem jāiet bezalgas atvaļinājumā.Kas par visu to atbildēs.Bet Jūs gan esat malači tik piešķirat un piešķir`t sev visu ko,nu katrā avīzītē kāds jaunums.Prieks lasīt,cik jums visa pietiek ,kad citiem noņem.

pirms 11 gadiem, 2009.08.16 19:16

brīnos

Arvien vairāk mani izbrīna šie fantastiskie virsraksti Dzirkstelītes tekstiem. Laba humora izjūta.

pirms 11 gadiem, 2009.08.14 21:20

Vietējās ziņas