Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sāk pārbūvēt Nākotnes ielu 13

Ir sākusies Nākotnes ielas Gulbenē pārbūve - līdz šā gada beigām tiks atjaunotas brauktuves un gājēju celiņi gar 2k-3, 2k-4, 2k-5 un 2k-6 ēkām. Par to informē Gulbenes novada domes vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Kalmane.

"Projekta realizācija sākta ar lietus kanalizācijas sistēmas izbūvi gar 2k-4 un 2k-6 ēkām. Būvdarbi tiks organizēti aptuveni 50 metru garos posmos, lai maksimāli atvieglotu transportlīdzekļu kustību. Taču iedzīvotājiem tik un tā būs jārēķinās ar neērtībām, jo atsevišķs pagaidu stāvlaukums automašīnām netiks organizēts. Aicinām izturēties ar sapratni un ievērot ceļa zīmes! Tā kā tas ir dzīvojamais rajons, tad būvdarbu veicēji pievērsīs uzmanību tam, lai diennakts tumšajā laikā nepaliktu atvērtas būvbedres," skaidro G.Kalmane.

9.aprīlī Gulbenes pilsētas pārvaldes vadītājs Gints Āboliņš uz sapulci bija aicinājis visas Nākotnes ielas dzīvojamā masīva pilnvarotās personas un citas iesaistītās puses, lai informētu par projekta realizācijas gaitu.

Projekts ir sadalīts četrās kārtās:

  • 1.kārta - gar 2k-4 un 2k-6 ēkām
  • 2.kārta  - gar 2k-3 un 2k-5 ēkām
  • 3.kārtā - gar 2k-7, 2k-8 un 2k-9 ēkām
  • 4.kārta - gājēju celiņu izbūve.

Iepirkuma procesa rezultātā 2017.gada 27.decembrī ar SIA “Limbažu ceļi” tika parakstīts līgums par 1., 2., un 4.kārtas realizāciju. Darbi jāveic 365 dienu laikā no līguma parakstīšanas brīža. Līgumcena - 528689,90 eiro bez PVN (pašvaldības finansējums).

"Projekta 3.kārta ierobežotā finansējuma dēļ šogad netiks īstenota. Iespējams, ka tas varētu notikt 2019.gadā, taču visu nosaka budžeta līdzekļi. Nākotnes ielu pārbūvēs 951 metra kopgarumā. Projektā nav iekļautas daudzdzīvokļu dzīvojamo māju 2k-1 un 2k-2 brauktuves, jo tās nav pašvaldības īpašumā," norāda speciāliste.

Pievieno komentāru

Komentāri 13

Kārtējais sviests

Kā var projektu īstenot daļēji, ja projekta 3. kārtu nerealizēs? Ar vārdu "iespējams notiks 2019.gadā" ir skaidri pateikts, ka šī projekra daļa netiks īstenota.
Tad kāpēc vispār kaut ko iesākt iesākšanas pēc, ja pusei māju piebraucamie ceļi paliks nenormālā stāvoklī?

pirms gada, 2018.04.13 11:03

Gulbis

Projekts sadalīts kārtās, lai būtu vieglāk piesaistīt finansējumu.
Vairākiem maziem projektiem naudu ir vieglāk atrast kā vienam lielam.
Ar vārdiem "iespējams notiks 2019. gadā" tieši tas arī saprotams - realizēs 2019. gadā vai tad, kad būs pieejami līdzekļi.
Piedevām 3. kārta ir vislielākā veicamo darbu apjoma ziņā.
Kāpēc vispār kaut ko sākt?
Sakārtota vide, sākotnēji vismaz 5 māju apkārtnē, nav pietiekami labs iemesls, lai kaut ko darītu?

Retorisks jautājums, atbildēt nevajag.
Vai jūsu tipa cilvēkus kādreiz kaut kas apmierina?
Neremontē - slikti, sāk remontēt - arī slikti.

pirms gada, 2018.04.13 12:01

Acs

Nedarīšana neapmierina. Darīšana "pa virsu", bez ieinteresētības galarezultātā - tāpat neapmierina, vēl sliktāk - tracina! No tā arī tas cepiens... Ja ko darat, tad taču izdariet kā kad to darītu sev, un visi lietotāji būs priecīgi! Gulbi, runa ir par kvalitāti un darīšanu pa roku galam:) Kamēr labi izdarīts nebūs mūsu ikdiena, tikmēr tautai nebūs labi!

pirms gada, 2018.04.13 13:47

Kārtējais sviests

Piekrītu Acij, Tu manu domu uztvēri pareizi. Piemēram par Baložu ielas remontu tautai jau priekšlaicīgi bija cepiens par kvalitāti un lūk, šodien rezultāts- plaisas un bezatbildība. Ka tik kaut kā utt. Protams, ka viss ok, ka vispār kaut kas notiek uz priekšu, bet jābūt rezultātam. Nevar tā būt, ka sakārtos 4 pagalmus 2018.gadā un pārējos, arī tikpat būtiskus un svarīgus, kad būs nauda, piemēram, 2022.gadā. Nu nedara tā lietas.

pirms gada, 2018.04.13 15:53

meh

Visi gājēju celiņi, ja pareizi saprotu, būs pirmajās kārtās. Tas vien jau būs daudz. Kāds no kunkstētājiem tur ir pastaigājis dien dienā? Armatūras stieņi no vecajām padomju plāksnēm pinas pa kājām. Celiņi iegrimuši, ūdens un lielas peļķes pavasaros, rudeņos un pēc lietiem. Desmitiem gadu lietotās taciņas izmīcītas, bet spītīgi savās vietās, jo ģeogrāfiju neapmānīsi - taisnākais ceļš ir taisnākais ceļš. Tās arī nobruģēs. Viss ir kārtībā! Lai veicas un tik uz priekšu!

pirms gada, 2018.04.13 20:19

acij

Kas jums teica, ka darīšana virspusēja? Tak ,lai sāk darīt- tad arī redzēsim! Vēl viss tikai sākumā, bet jau savs negatīvs viedoklis.... ka tik pretēji, ka tik negatīvi....

pirms gada, 2018.04.13 21:13

Gulbis

Kas šinī vēl nesāktajā projektā tiek "darīts pa virsu, bez ieinteresētības gala rezultātā"?
Tieši tā lietas arī dara.
Tāpat kā jums ikdienā ir jāizdara izvēles, arī pašvaldībai ierobežotu resursu gadījumā ir jāizdara izvēles.
Pieejamo līdzekļu ietvaros ar kaut ko taču jāsāk?
Ar datumiem un gadiem nav jēgas priekšlaicīgi spekulēt.
Jā, arī mani bieži ir dusmas par to kā lietas tiek darītas, bet tie darītāji/būvētāji, kas dara pa roku galam, taču ir mūsu pašu līdzcilvēki, draugi un ģimenes locekļi.
Par Baložu ielu.
Ne es, ne Jūs, ne pašvaldība nevarēja paredzēt, ka būvniekam tiks pieteikta maksātnespēja.

pirms gada, 2018.04.14 03:42

Acs

Tāpēc jau esmu Acs, ka redzu, nevis klausos, jo tad es būtu Auss:) Un redzu to, ka daudzi par ES naudu īstenotie projekti ir ar tracinošām paviršībām. Piemēram? Veloceliņu maršruti ir saprotami (ja tiešām ir saprotami) tikai projektu autoriem - tu, cilvēks, brauc pa veloceliņu, kurš pēkšņi apraujas, lai pēc pārtraukuma atkal sazin kur uzrastos! Vai - gājēju pārejas uz Blaumaņa ielas no Kalpaka lidz Supernetto- kur vajag, tur nav, tādēļ cilvēki šķērso Blaumaņa ielu visa kvartāla ietvaros tur, kur tobrīd transporta plūsmā ir pārtraukums. Normāli? Pietiks ar šiem piemēriem vai turpināt? Gaidīsim kārtējo " sviestu" ķekšītim vai tomēr piedomāsim, lai būtu LABI? Bet par ģeogrāfijas ņemšanu beidzot vērā - malači!

pirms gada, 2018.04.14 14:23

Acs

Gājēji nemusturo savus maršrutus, kā tās paredzējis projektētājs legālajās pārejās no Lazdu ielas uz Supernetto:( . Pie reizes - ja esat sevi cienošs izglītots cilvēks, lūdzu uzrunājiet ar Jūs nevis ar jūs. Ar "jūs" uzrunā vairākus vai daudzus cilvēkus, ja esat piemirsis :)

pirms gada, 2018.04.14 14:44

Cilvēciskais faktors

Oi, tikai savās paviršībās nevajag vainot ES!

pirms gada, 2018.04.14 14:55

???

Ja veloceliņus iezīmē ar sarkanu izklājumu, tad kas tie par velomusturiem pie bibliotēkas un kultūras centra? Un - līkumlokum kājceliņš turpat pie un ap akmens grāmatplauktu? Cik eju tur, tik domāju, cik gan gaisīgā noskaņojumā jābūt cilvēkam, kurš to projektējis? Dekoratīvi? Jā gan, bet vai tad bez veloceliņa sarkanās krāsas citu toņu nav, ar ko izpaust savas mākslinieciskās tieksmes? Katrai lietai taču ir sava vieta, lai cik skaisti kādam kas neliktos?

pirms gada, 2018.04.14 16:55

johoho un pudele ruma

Tādi ceļi kā Gulbenē gājējiem - Rīgas ielā, kur Ābeļu krustojums, tur tālāk pāreja pie bērzu ielas - fantastiska glupība! Tas pats pie Superneto Blaumaņa, un "gājēju" celiņš līdz Betai, kas apraujas pusceļā pie dubļu purva :) man vienalga, es maz pa gulbeni staigāju, bet to, ka kādam galvā ir dubļi, tas nu gan skaidrs. Ak, un vēl tak būs tas virtulis pie svelberģa priekš maziem bērnu autiņiem. No gulbenes tagad vajadzēs braukt ārā caur balviem?

pirms gada, 2018.04.15 21:00

TOM

Limbažu ceļi -mēsli,kāds izjucis ir viņu veikums Stāmerienā !.
Pagājušajā vasarā remontēja,rudenī visi akmeņi nolidojuši.
Nožēlojami........

pirms gada, 2018.04.18 10:48

Vietējās ziņas