Sakarā ar pāreju uz ziemas laiku aicina sekot līdzi autobusu kustības sarakstam

Ņemot vērā, ka notiek pāreja uz ziemas laiku, Valsts SIA "Autotransporta direkcija" aicina pasažierus 28.oktobrī sekot līdzi maršruta Nr.7912 Rīga–Viļaka–Baltinava, Nr.7906 Rīga–Smiltene–Alūksne un Nr.7938 Rīga–Kuldīga–Pāvilosta kustību sarakstam.

"Maršruta Nr.7912 Rīga–Viļaka–Baltinava autobuss, kas no pieturvietas Baltinava izbrauc plkst.2.25, pēc vasaras laika pieturvietā Zeltaleja pasažieru apmaiņu veiks plkst.4.00, bet pulksteņa laika maiņas rezultātā tas apstāsies plkst.3.00. Savukārt maršruta Nr.7906 Rīga–Smiltene–Alūksne autobuss, kas no Alūksnes autoostas izbrauc plkst.3.00 un maršruta Nr.7938 Rīga–Kuldīga–Pāvilosta autobuss, kas izbrauc no pieturvietas Pāvilosta plkst.3.40 kustību veiks atbilstoši noteiktajam kustību sarakstam pēc ziemas laika," precizē "Autotransporta direkcija" sabiedrisko attiecību speciāliste Lilita Pelčere.

Neskaidrību gadījumā "Autotransporta direkcija" aicina iedzīvotājus pirms brauciena atkārtoti pārbaudīt autobusa kustības sarakstu mājaslapā www.atd.lv sadaļā "Kustības saraksti".

"Aicinām iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucien. Atgādinām, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621," aicina L.Pelčere.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas