Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sakārto Blaumaņa ielu 6

Pilsētnieki ilgu laiku sūdzējās, ka Blaumaņa iela ir ļoti sliktā stāvoklī un ka braukšana pa to ir īsts pārbaudījums gan automašīnām, gan arī pašiem braucējiem. Šonedēļ tika sāktas labot iesēdumvietas un bedrītes šajā ielā.

Pilsētas pārvaldes vadītājs Osvalds Lucāns norāda, ka SIA "Rubate" to veic kā garantijas darbu ielas posmā, kur pērn tika rakts ūdensvads, taču jāpiebilst, ka šī firma arī uzvarēja konkursā par tranzītielu uzturēšanu pilsētā, viņi sakārtos arī pārējo ielas daļu. "Firma sakārtoja arī posmu Brīvības ielā pie slimnīcas, tiesa, būs laikam jāslēdz vēl viens līgums, jo diemžēl šajā vietā darbu izrādījās pārāk daudz, tādēļ par pieejamajiem līdzekļiem neizdevās sakārtot pilnībā visu," stāsta O.Lucāns.  

Palaikam kādā pilsētas ielā tiek mainīts arī iepriekšējās ziemās bojātais bruģis. Pirms kāda laika strādnieki to mainīja O.Kalpaka ielā, arī Ozolu ielā, tas tika nomainīts arī Līkajā ielā. Šobrīd darbi atkal ir apstājušies. O.Lucāns norāda, ka bruģi piegādā vairākas firmas, tiek gaidīts, kad tiks piegādāta nākamā partija, tad darbi turpināsies arī citās vietās, kur tas ir nepieciešams.

 

Ja pilsētas ielas un ietves pamazām tiek sakārtotas, atbildīgās personas sola, ka turpināsies arī ielu rekonstrukcijas darbi, ko visi ar nepacietību gaida, pilsētnieki norāda arī uz to, ka būtu nepieciešams sakārtot arī celiņus Spārītes parkā. Celiņus šobrīd sedz asfalts, taču tas diemžēl ir sadrupis un ļoti nelīdzens. Baidoties kādā vietā izmežģīt kājas, cilvēki labāk izvēlas iet pa iemīto taciņu līdzās celiņam.

 

O.Lucāns saka, ka būtu nepieciešams, protams, sakārtot arī parka celiņus, taču šobrīd vēl ir pietiekami daudz darba pilsētas ielās. "Kad pabeigsim sakārtot pilsētas ielas, jo tad nebūs tik daudz naudas nepieciešams uzturēšanai un bedrīšu remontam, tad, domāju, varēsim atlicināt naudu arī, lai sakārtotu trotuārus parkā. Diemžēl viss ir atkarīgs no finansējuma, un tā ir tik, cik ir," piebilst O.Lucāns.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

saimnieks

kāpēc kalpaka un skolas ielas krustojumā jaunajā sfaltā ir bedres (2 gab ) un neviens neliekās ne zini

pirms 9 gadiem, 2011.05.29 21:05

to 21:47

Tur gan nav rakstīts kapēc TIE ir savesti uz Rīgas ielas.

pirms 9 gadiem, 2011.05.29 09:03

Loti interesanti-uz Rīgas ielas savests bruģis,kaut trotuāri ir ļoti labi,bet uz Dzelzceļa ielas jau gadu kā trotuāri izrakti un cilvēki staigā pa brauktuvi.

pirms 9 gadiem, 2011.05.28 21:36

Vietējās ziņas