Sakārto laukumu pie ģimnāzijas 6

Šonedēļ pie Gulbenes novada valsts ģimnāzijas ir uzsākti labiekārtošanas darbi, kuru gaitā ir paredzēts nobruģēt skolas priekšā esošo laukumu.

Ģimnāzijas direktore Lidija Ķeķere "Dzirkstelei" stāsta, ka doma sakārtot skolas priekšu jau bijusi sen. "Līdz šim nekādi darbi netika veikti, jo domājām un cerējām, ka tiks turpināta starpbūves celtniecība, tas nozīmē, ka te brauktu smagā tehnika, notiktu darbi, tāpēc šo laukumu neaiztikām. Tagad saprotam, ka šis jautājums ar skolas starpbūvi ir apstājies, bet skolas priekša ir skolas vizītkarte. Runājot ar skolas domi un domes priekšsēdētāju Andri Vējiņu, pieņēmām lēmumu, neizmantojot budžeta iespējas un negaidot, kad tiks turpināta skolas starpbūves celtniecība, ģimnāzijas priekša ir jāsakārto," saka L.Ķeķere.


Viņa norāda, ka tika uzrunāti vairāki biznesa cilvēki un tiem, kam nav vienaldzīga izglītība, šo projektu ir atbalstījuši.


A.Vējiņš, kurš ir šī projekta menedžeris un vadītājs, stāsta, ka pašlaik tiek realizēta ieceres pirmā kārta, kad tiks nobruģēts ģimnāzijas priekšā esošais laukums. Nākamā gada iecere ir sakārtot pārējo ģimnāzijas apkārtni virzienā uz Skolas ielas pusi. Darbus veic SIA "Raunas bruģakmens". Plānots, ka līdz oktobra vidum darbi tiks pabeigti," saka A.Vējiņš.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

NatGaizetap

Wonderful post and it's definitly worth a comment from me. You might have earned a loyal fan.

pirms 9 gadiem, 2012.06.09 14:52

seja

tikai nevajag muldēt, ka citās pilsētās siltina skolas lox tas direktors ir :(

pirms 9 gadiem, 2011.10.03 15:17

gulbenietis

kola: ja vsk ienāktu tādas eiropas naudas, kā ģimnāzijai, tad arī būtu cita lieta. pastrādā pati vien kkur, tad redzēsi kā ir iztikt ar to, kas ir.
būtu nu labāk to piebūvi pabeiguši..

pirms 9 gadiem, 2011.10.03 11:40

kola

Un kad sakārtos to drausmīgo 1.vsk tur gan tam direktoram viss riktīgi po, tādus vajadzētu nost no amata ja nemāk atīstīties:(D

pirms 9 gadiem, 2011.10.02 18:05

Vietējās ziņas