Sakārtos infrastruktūru 20

Gulbenes slimnīcai tiks nomainīts jumts, nosiltinātas sienas, paplašināta uzņemšanas nodaļa, sakārtota siltumtrase
"Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība" iecerējusi uzlabot infrastruktūru, tāpēc Gulbenes novada domes finanšu pastāvīgās komitejas sēdē tika skatīts jautājums par atbalstu Eiropas Savienības struktūrfondu projektam.

Projekta realizācijas gaitā Gulbenes slimnīcai tiks nomainīts jumts, nosiltinātas sienas, tiks paplašināta uzņemšanas nodaļa atbilstoši neatliekamās palīdzības slimnīcas statusam, būs centralizētā sterilizācija, sakārtota siltumtrase un vēl slimnīcas otrā galā būs lifts, lai slimniekus ar kustību traucējumiem un arī citus varētu pacelt uz otro stāvu, kur ir sonogrāfija, terapijas nodaļa, kur ir masāžas un ārstnieciskā fizkultūra, savukārt no terapijas nodaļas bez problēmām varētu guļošos slimniekus nogādāt uz vizuālo diagnostiku.
Projekta īstenošanai - vairāk nekā 2 miljoni latu

SIA "Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienības" valdes priekšsēdētāja Mudīte Jaceviča komitejas sēdē deputātiem norādīja, ka ir pagājis gads, kopš ir izveidojusies "Balvu un Gulbenes slimnīcas apvienība".

 

"Mēs ejam savā darbībā tālāk. Mums ir ministrijas atbalsts un ir piešķirti apmēram 2 miljoni 463 tūkstoši latu, lai īstenotu projektu, uzlabojot veselības aprūpes pakalpojumu kvalitāti un infrastruktūru," stāsta M.Jaceviča un piebilst, ka projekta realizācijā 1,3 miljoni latu ir Gulbenes slimnīcai un 1,1 miljons latu - Balvu slimnīcai. Gulbenes slimnīcai ir nepieciešams līdzfinansējums apmēram 95 400 lati. M.Jaceviča stāsta, ka gadu apvienība ir beigusi ar peļņu.

 

"Mums ir plusā desmit tūkstoši, bet tas, kā saprotam, neko daudz neizsaka, tāpēc mēs būsim spiesti ņemt kredītu līdzfinansējumam, un tāpēc ir lūgums mūs atbalstīt," saka M.Jaceviča.


Gulbenes novada domes priekšsēdētāja Sandra Daudziņa paskaidroja: "Vienojoties ar citu novadu vadītājiem, kam arī pieder kapitāldaļas slimnīcu apvienībā, bija vienota nostāja, ka neņemsim aizņēmumu paši, bet uzņēmums un mēs galvosim."


Projekts palīdzēs slimnīcai izdzīvot

Deputāts Nikolajs Stepanovs vērsa uzmanību, ja realizēsim projektu, tas palīdzēs slimnīcai izdzīvot.

S. Daudziņa skaidroja, ka Eiropas struktūrfonda projekti paredz, ka piecus gadus nedrīkst mainīt īpašuma tiesības un jālieto objekts tieši tam, kam paredzēts un kam ir apstiprināts projekts.
Finanšu pastāvīgā komiteja nolēma galvot par projekta "Stacionārās veselības aprūpes infrastruktūras uzlabošana SIA "Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība", uzlabojot veselības aprūpes pakalpojuma kvalitāti" finansējumu 95 400 lati.

 

Lēmuma projekts tiek iesniegts izskatīšanai novada domes sēdē.

Pievieno komentāru

Komentāri 20

Smaida

Labāk nu nerun,ajiet aplamu par Balvu slimnīcu,ārsti tur gan ir gudrāki un lai viņiem veselība.

pirms 10 gadiem, 2011.01.26 13:46

...

Pacientus reģistrē dubultā un tikai lai būtu skaits uz papīra.Kada var but runa par neatliekamās palidzibas slimnicu,ja palidzibas nav. Apvieniba ar iir izdeviga tikai uz papira.

pirms 10 gadiem, 2011.01.25 13:04

juris

Tak brauciet uz kuru gribat - visās vienāds BARDAKS !

pirms 10 gadiem, 2011.01.25 12:59

garais

Balvu slimnīca nav domāta prieķš ārstešanas bet prieķš personāla dzīvošanas.

pirms 10 gadiem, 2011.01.25 11:22

ogle

gulbenes slimnicā nedarbojas rentgens, man vajadzigos izmeklejumus nav iespejams veikt, pazinojuma nekada nav, atbrauc cilveks 30 km , pasaka ka nav iespejams rentgenu izdarīt, zvanu uz administraciju, tur sekretara kungs laipnā balsī atvainojas par neertibām, bet man kas no tā ???? jaatceļ vizite Riga pie ārsta un kad tad rentgenu sataisīs, kas to lai zin. Tā saucas pakalpojumu pieejamība pacientiem.
Ja kadam vajag rentgena izmeklejumus, brauciet tur kur to var izdarīt, Gulbenē nevar. Skaisti Jacevicas kundze, tā turpinat !

pirms 10 gadiem, 2011.01.25 11:14

Svešais

Nedod dievs nonākt Balvu slimnīca un izbaudīt tādu bardaku .Tualetes aukstas piepītetas
kiozetas podi bez uzlikniem .Virsdrēbes noņem ,un kad jābrauc mājas stundu nevari
saņemt apgērbu ja kādam usprasi kā lai dabuju apgērbu atbilde būs tāda jums mute
paliks vaļa .Pat nekaunās pateikt ka mēs te jūsus nesaucam.Tad sakiet lūdzu kam tāda
apvienība ir izdevīga ja prieķš vaditājiem tad jā tikai ne priekš slimajiem tas ir pilnīgs šausmas.
Dārgie Gulbenes novada ļaudis pieliksim visus spēkus lai mēs varētu panākt lai mūsus
ārste sava Mīļaja Gulbene.Un vēl visu to kas tur tika redzets to nevar aprakstīt tas ir
jāredz un jāizdauda.

pirms 10 gadiem, 2011.01.25 11:10

JANKA

SADERAM,KA REMONTU TAISĪS RCI, TĀ TAČU VIEGLĀK BŪS SADALĪT NAUDIŅU...

pirms 10 gadiem, 2011.01.25 09:50

mazā

Var jau remontēt,tas ir labi.Mums nav ārstu-nav ķirurga,traumatologa.Visočanska diagnozes ir vienkārši drausmīgas.Aizved tevi ātrie,bet nodaļā,neviens stundām nenāk klāt.Aizdomājieties Jacevičas kundze,kāpēc lielākā daļa slimo brauc uz citām pilsētām?

pirms 10 gadiem, 2011.01.24 18:49

žēl

Biezi tas mūsu novads dzīvo !!! Kur tik neskaties vieni miljonu projekti, bet neviena jauna ražošanas objekta. Iebraucot pilsētā var redzēt tikai apbedīšanas bizness mūsu novadā ir uz viļņa. Skumji....

pirms 10 gadiem, 2011.01.24 18:21

Super! Labi dzīvot muļķu zemē!! Lai dzīvo Jaceviča!

pirms 10 gadiem, 2011.01.24 16:22

pozitīvais

Man arī prieks, ka slimnīcai būs pozitīvas pārmaiņas, lai skauģi domā ko grib.

pirms 10 gadiem, 2011.01.24 13:54

Tante

Jau galīgi aptrakuši vai tās summas atkal nav kautkādas nenormālas-tiko runāja,ka grūti jāklapē ciet vai vai,bet re atkal plāns kā šeptēt valsts naudu un tautas kabatu.Man gribētos atgādināt,ka tiko bij komentāros teksts,ka gandrīz katrs otrais cilvēks RAUD ,lai viņu neved uz slimnīcu,jo nevar to apmaksāt...pat tad ,ja to piedāvā darīt pa daļām.Cilvēkam ir neērti gulēt uz parāda,ēst uz parāda...pat tad ja kaite ir tik milzīga ir jācieš!

pirms 10 gadiem, 2011.01.24 11:34

Inga

Nupatās biju Gulbenes slimnīcā uz izmeklēšanu.Pie ārstiem eju ļoti reti, bet ieraugot tos apstākļus kādos notiek izmeklēšana, tad mīļie cilvēciņi, tas jumts man netraucē, lai paliek tāds pats kā ir, bet parūpējieties lūdzu par kabinetu iekārtojumu.Nu vairāk es nevēlētos tur nokļut ...
Ne jau vienmēr vajag lielu naudu, lai sakārtotu kabinetu lai ir gan ārstam patīkami, gan ari paciantam.

pirms 10 gadiem, 2011.01.24 11:18

perdinands

tad jau jacenei arī jauna siltumnīsiņa bus jāuzceļ un kāds šķunīts ar,naudiņa jau liela iedota 'bus un draugam stjopam un visiem pietiks.

pirms 10 gadiem, 2011.01.24 11:00

reinis

Piekrītu Urbim,Smiltenē jau šī shēma ir notikusi....nomainīja logus,sakārtoja siltumtrasi....un slimnīcu likvidēja,tagad lai paiet termiņi......jau privātais ginekologs darbojas,pusprivāta aprūpes nodaļa...un kronis visam pūtēju orķestra mēģinājumi plašajās ,tikšajā bijušās slimnīcas telpās.

pirms 10 gadiem, 2011.01.24 10:27

Skumji...

Nedod dievs, nonākt Balvu slimnīcā.Cilvēkam ar krūšu kurvja traumu neuzskatija par vajadzīgu taisīt rengenu,lai gan Gulbenes uzņemšanas nodaļa iedeva nosūtijumu.Pretsāpju šprici(pat nepasakot kādas zales)un brauc mājās.Paldies Madonas slimnicas ārstiem! Viņiem nebija gruti noteikt diagnozi un sniegt palīdzību.

pirms 10 gadiem, 2011.01.24 09:14

urbis

Viss ir štokos, pēc 5 gadiem varēs privarizēt!!!! Bet kāda starpība, medicīna jau sen ir maksas...

pirms 10 gadiem, 2011.01.24 08:59

rasa

PRIEKS, KA SLIMNĪCAI PAREDZAMAS POZITĪVAS PĀRMAIŅAS

pirms 10 gadiem, 2011.01.24 08:17

Vietējās ziņas