Sākas pilsētas ielu rekonstrukcija 15

Remontdarbu laikā ceļu būvnieki cer uz iedzīvotāju sapratni
Gulbenes iedzīvotājiem turpmāk būs jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem pilsētas centrā, jo ir sākušies pilsētas ielu rekonstrukcijas darbi.

Šajās dienās jau ir sākušies darbi Rīgas ielā, tādēļ jau ir slēgts posms no Blaumaņa ielas līdz Bērzu ielai. Tas būs slēgts līdz 15.maijam. Kopā ar SIA "8 CBR" darbiniekiem strādās arī SIA "Rubate" darbinieki, kas mainīs lietusūdens kanalizācijas akas. Ielu rekonstrukcijas atbildīgais būvdarbu vadītājs Dainis Sausais norāda, ka drīzumā varētu notikt arī darbi Rīgas ielā pie veikala "Elvi", kur ir jāizbūvē atbalsta siena, kas aizņem ilgāku laiku, taču tur kustība netiks slēgta.

Būs pretimnākoši

Šobrīd ierobežojuma zīmes jau ir izvietotas arī Ābeļu un Ozolu ielā.

"Lai arī darbi šajās ielās vēl reāli nav sākušies, mēs jau cenšamies pieradināt cilvēkus, ka ir jādodas pa citām ielām. Taču ar nākamo pirmdienu, 27.aprīli, cilvēkiem būs jārēķinās, ka satiksme būs slēgta arī šajās ielās," stāsta D.Sausais.

Viņš piebilst, ka centrālās ielas ir jāizbūvē līdz 1.jūnijam.

"Mums ir jāievēro termiņi, tādēļ tik krasi ir jāslēdz satiksme. Esam par ierobežojumiem informējuši arī operatīvos dienestus, viņi ir saprotoši, ceram arī uz iedzīvotāju sapratni. Protams, mēs arī būsim pretimnākoši un centīsimies palīdzēt tirdzniecības vietām ar preču piegādes nodrošināšanu, kā arī iedzīvotājiem ar nokļūšanu mājās, tomēr var gadīties, ka kādā brīdī būs jāsamierinās ar nelielām neērtībām un līdz mājām tomēr jāiet kājām kādus 15 līdz 20 metrus. Mēs arī esam gatavi uzklausīt pretenzijas, idejas, priekšlikumus. Otrdienās pilsētas domē mums notiek sapulces, kur arī cilvēki var noskaidrot nesaprotamos jautājumus," saka speciālists.

Pakāpeniski pārvietosies tālāk

Līgums par pilsētas ielu 1.kārtas rekonstrukcijas darbiem ir noslēgts līdz 31.jūlijam.

"Kad iestrādāsimies, pakāpeniski tiks slēgti arī posmi citās ielās. Kad viens posms būs izbūvēts, pārvietosimies tālāk. Ar ceļa zīmju shēmām informēsim par turpmākajiem darbiem un ierobežojumiem," saka D.Sausais.

Vai šo projektu izdosies realizēt?

"Šobrīd vēl ir ļoti daudz nezināmā - liekas, ka tas nav izdarāms, jo šāda pieredze mums līdz šim vēl nav bijusi, taču cilvēki cer uz labu iznākumu, arī mēs ceram, ka izdosies," saka D.Sausais.

Kā jau iepriekš informēja pilsētas domes izpilddirektors Gvido Stucka, uz ielām tiks uzklāts jauns asfaltsegums, tiks izvietotas jaunas ceļa zīmes, uzzīmētas sadalošās līnijas, būs jauni gājēju pārēju krāsojumi, vietām tiks nomainīta ietve, arī vecās ceļu apmales. Tiks pārvietotas autobusu pieturvietas,vietām tiks izcirsti koki - šie darbi tiks veikti, lai pilnvērtīgi sakārtotu kustības drošību.

Pievieno komentāru

Komentāri 15

Smalks aprēķins,tieši uz vēlēšanām,bet nu gulbeniešiem vienalga,ka tik asfalts...Labi,ka melns,ka nav oranžā krāsā.Kaut gan būtu jauki!Hi!

pirms 11 gadiem, 2009.04.30 17:14

Nu, nu es ar dikti šaubos ka šitajos krīzes laikos kāds kvalitatīvu asfaltu uzgāzīs....Lielāko daļu naudiņas kabatās sabāzīs!!!!

pirms 11 gadiem, 2009.04.24 18:55

Arcix10, Vērotājam

Es nezinu, kas tu esi - cirvis vai lāpsta, bet asfalts Gulbenē būs. Kvalitatīvs un uz ilgu laiku. Vēl nav uzlikta pat asfalta piciņa, bet "Vērotājveidīgie" jau gaudo par slikto kvalitāti. Lūk, tieši tādi vaimanātāji un kaucēji arī visu laiku mūs bremzē. Bet kas attiecas uz būvstrādniekiem, tad katra profesija ir godājama. Ja tev, "Vērotāj", dzīvē nav veicies - kurš vainīgs? Būvstrādnieki vai X5 ražotāji?

pirms 11 gadiem, 2009.04.24 13:50

Arcix10

Lāpsta, tu esi cirvis. Man pie vienas vietas, kas to lobē - galvenais, ka Gulbenē tiks sakārtotas ielas. Un nevajag te pieminēt Balvus, tur tikai divas ielas noasfaltēja un pārējā pilsēta slīgst dubļos(kā pašalaik arī Gulbene).

pirms 11 gadiem, 2009.04.23 11:15

Lāpsta

Nuuu, bet ja jau TERMIŅŠ TIEK SPIESTS uz 1. jūniju, lai līdz 6. vēl paspētu padižoties ar paveikto labo darbu, tad nekas cits neatliek, kā atrast cilvēkus, kuri neko nesaprot, kam nav pieredzes, jo tie, kam tāda ir, saprot vismaz to, ka neko kvalitatīvu šādā termiņā izdarīt nevar!

pirms 11 gadiem, 2009.04.22 22:55

stjopa

Butu velesanas nakamgad, naktos uz to visu vel gadinu pagaidit.

pirms 11 gadiem, 2009.04.22 15:17

Tipiņa

Ceru, ka Dainis Sausais zina ko nozīmē - KVALITĀTE - ATBILDĪBA - GARANTIJA -DARBS ! Ja nē tad labāk pārtrauc šos darbus - es nedraudu, bet brīdinu..!

pirms 11 gadiem, 2009.04.22 12:52

Mudīte

"Šobrīd vēl ir ļoti daudz nezināmā - liekas, ka tas nav izdarāms, jo šāda pieredze mums līdz šim vēl nav bijusi, taču cilvēki cer uz labu iznākumu, arī mēs ceram, ka izdosies" - jautājums, kā šis uzņēmums varēja uzvarēt konkursā, ja tam nav atbilstošas iepriekšējas pieredzes???

pirms 11 gadiem, 2009.04.22 11:10

Cerēsim,ka pēc ceļu salabošanas nesāks kaut ko rakt un lauzt...tā jau kā tradīcija...:(
Katrā ziņā,lai izdodas.

pirms 11 gadiem, 2009.04.22 10:38

daina

gribas lai darbi IR PADARITI kvalitativi ! UN BUTU CELI SATAISITI KA EIROPA !
LAI NAKOšAJA GADA NEVAJADZETU ATKAL CEļUS LABOT , GALVENAIS KVALITATI ! , NEIZSVIEST NAUDU BEDRE ....

pirms 11 gadiem, 2009.04.22 10:31

JA

Nu beidzot ir sācies tas ko sen jau gaidījām. Veiksmi jums un ātrāku darbu pabeigšanu!!!!!!!

pirms 11 gadiem, 2009.04.22 10:08

Vietējās ziņas