Sakopj Litenes pagasta teritoriju 1

Litenei šogad jābūt īpaši skaistai un sakoptai, lai godam varētu jūlijā uzņemties Novada svētku organizēšanu un viesu uzņemšanu. Tādēļ jau pagājušajā piektdienā ikviens tika aicināts piedalīties pagasta teritorijas sakopšanas talkā.

Talkā piedalījās gan iedzīvotāji, gan arī pagasta pārvaldes un iestāžu darbinieki. Pagasta pārvaldes lietvede Gunta Dergača atzīst - lai arī talka šajā reizē notika darbdienā, talkotāju bija pietiekami daudz.

Gatavojoties Novada svētkiem, pagastam ir ļoti daudz darāmā.

Pagasta pārvaldes vadītājs Vilnis Lapiņš atklāj, ka biedrības “Sateka” projektu konkursā ir izdevies gūt atbalstu projektam, kurā Litenē tiks izvietotas jaunas norādes zīmes. Projektu 2013.gada septembrī izvērtēja un apstiprināja Lauku atbalsta dienesta Ziemeļaustrumu reģionālā lauksaimniecības pārvalde. Norādes zīmes apzīmēs galvenās ielas, kā arī norādīs ceļu uz pagasta iestādēm, kā arī objektiem. Zīmes tiks izgatavotas dizaina un mākslas studijā “Sfēra” Gulbenē.

Pagasta pārvaldnieks atklāj, ka šobrīd tiek saskaņots dizains un top makets norādes zīmēm. Viņš cer, ka līdz Novada svētkiem zīmes jau pagūs izvietot, lai viesiem Litenē ir viegli orientēties.

Novada svētki “Litenes ritenī” Litenē notiks 5.jūlijā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas