Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sakopj Rankas kapus 1

Šajā patriotiskajā labo darbu nedēļā Rankā strādīgi ļaudis darbojās no visas sirds. Sanākot visiem kopā, trīs dienu laikā Rankas kapsēta tika godam sakopta, "Dzirksteli" informē Dace Birnbauma.

Viņa saka lielu paldies Rankas pagasta pārvaldes vadītājam Mārim Jansonam, Rankas pamatskolas direktorei Laimai Brašei, Rankas pamatskolas 8.klases skolēniem ar klases audzinātāju Tatjanu Voveri, Mārtiņam un Jurim Paulovičiem no "Ķelmēnu" saimes, Valmieras tehnikuma Rankas teritoriālās struktūrvienības vadītājam Miķelim Kučinskim, Valmieras tehnikuma Rankas teritoriālās struktūrvienības 3.kursa 4.grupas topošajiem pavāriem un skolotājai Judītei Šulcai, Valmieras tehnikuma Rankas teritoriālās struktūrvienības 2.kursa 6.grupas audzēkņiem un skolotājai Elitai Freimanei, Guntaram Bāliņam, Vladislavam Kurkovam, Sarmai un Vizmai Pētersonēm, Vairai Pelēcei, Aijai Suntažai, Marijai Saulītei, Lucijai Orlovai, Anitai Mizei, Aijai Pelēcei, Sarmītei Vilnei, Rasmai Nicmanei, Marutai un Viktoram Čuhnoviem, Ilmāram Kurkovam, Andrim Lācim, Annai Voicišai, Vilnim Circenam un Modrim Rekem.

"Katru gadu mūsu labdaru skaits palielinās - par to liels prieks! Tātad visu darām pareizi. Ir svarīgi, lai šī vieta mūsu pagastā vienmēr ir sakopta - svarīgi gan mirušajiem, gan viņu piederīgajiem! Nu varam godam svinēt Latvijas dzimšanas dienu. Priecīgus svētkus!" ir gandarīta Rankas kapu pārzine Vizma Suta.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Paldies!

Kādi brīnišķīgi cilvēki! Cik būtu jauki, ja tādi būtu visos pagastos, kur ir kapsētas.

pirms 11 mēnešiem, 2017.11.09 13:55

Vietējās ziņas