Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sāks lietot jaunu programmu

 Ar 1.janvāri Gulbenes novada pašvaldībā tiks lietota grāmatvedības uzskaites elektroniskā programma “G-vedis”, nodrošinot visu datu saglabāšanu arhīva informācijas nesējos uz likumā “Par grāmatvedību” noteikto laiku. Šajā sakarā 28.decembra domes sēdē deputāti nobalsoja par labojumiem 2015.gada 26.novembrī apstiprinātajā Gulbenes novada pašvaldības grāmatvedības politikā. Finanšu komitejas sēdē, kas notika

21.decembrī, deputāti vēlējās zināt, kāds būs ieguvums no šādām izmaiņām. Novada domes Finanšu un ekonomikas nodaļas vadītāja Lienīte Reinsone pauda, ka tiks izslēgti riski, neprecizitāte, kļūdas. Tas atvieglos darbu. Jaunās programmas ieviešana nenozīmē L.Reinsones vadītās nodaļas darbinieku skaita samazināšanu. Viņa pastāstīja, ka pašvaldības grāmatvedības centralizācijas gaitā jau ir samazinātas 8,4 likmes un kļuvis par 12 darbiniekiem mazāk.

Iedzīvotāju ieguvums no “G-vedis” programmas izmantošanas būs tāds, ka turpmāk ikviens, kuram ir kārtojamas kādas finanšu lietas ar pašvaldību, varēs vērsties jebkurā novada pagastu vai pilsētas pārvaldē. Tur caur datorprogrammu būs pieejama informācija par katru iedzīvotāju un varēs arī nokārtot jautājumu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas