Sāks remontēt dzelzceļa pārbrauktuvi Rīgas ielā 2

Paredzams, ka ar pirmdienu, 30.jūniju, sāksies dzelzceļa pārbrauktuves remonts Gulbenē, Rīgas ielā.

Valsts akciju sabiedrības "Latvijas dzelzceļš" ceļu meistars Gulbenē Guntis Kuzmičs "Dzirkstelei" stāsta, ka šā darba veikšanai ir nolīgta firma, kurai līgumsaistības paredzēja darbu pabeigt līdz 30.jūnijam. "Cerams, ka šajā dienā vismaz darbi sāksies," saka G.Kuzmičs. Pārbrauktuves remonts bija plānots laikus, taču diemžēl remontdarbu veicēji nevarēja iekļauties termiņā. "Aizlāpīt bedres sen jau varējām, bet te iecerēts apjomīgāks darbs," saka G.Kuzmičs.

 

Viņš stāsta, ka pārbrauktuve ir nolietojusies, tāpēc pielāpīšana vien neko nedotu. Paredzēts šajā vietā izgriezt veco asfaltu un uzklāt jaunu segumu. Par to prieks autovadītājiem, jo vēl piektdien kāds šoferis "Dzirkstelei" sūdzējās, ka uz šīs pārbrauktuves varot palikt bez riteņiem.

 

Valsts akciju sabiedrībā "Latvijas dzelzceļš" "Dzirkstele" noskaidroja, ka šī pārbrauktuve daļēji atrodas uz šā uzņēmuma un daļēji uz pašvaldības zemes. Tāpēc par remontu un tā apmaksu jāgādā būtu kā vienam, tā otram. Gulbenes pilsētas domes izpilddirektors Gvido Stucka "Dzirksteli" informē, ka pašvaldība apmaksās to darba daļu, kas pārbrauktuves sakārtošanā tiks veikta uz pilsētas zemes.

 

Pēc "Dzirksteles" rīcībā esošās informācijas remontdarbu izmaksas būšot 26 lati par kvadrātmetru.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

BEIDZOT! BEIDZOT! sen bija laiks, a ta jau bija jaabrauc pa citiem celjiem, lai milziigajaas bedrees nepaliktu!

pirms 12 gadiem, 2008.06.28 15:34

Kāda rosība pēdējā laikā attiecībā uz ceļiem. Pilnīgi brīnums vai arī vēlēšanas - nezinu!

pirms 12 gadiem, 2008.06.28 12:07

Vietējās ziņas