Sākušies ielu rekonstrukcijas darbi 7

Gulbenē ir atsākušies ielu rekonstrukcijas darbi, kuru laikā tiks sakārtotas vairākas pilsētas ielas.

Jau rakstījām, ka tiks sakārtota Parka iela, Dzelzceļa iela, Nākotnes iela, Lazdu iela, Līkās ielas posms no Robežu ielas līdz O.Kalpaka ielai, O.Kalpaka ielas posms no Blaumaņa ielas līdz Parka ielai, kā arī Vidus ielas posms no Rīgas ielas līdz Ozolu ielai, savukārt Ābeļu ielas posmā no Līkās ielas līdz O.Kalpaka ielai tiks rekonstruēta ietve. Darbus veiks SIA “Rubate”.

Atbildīgais būvdarbu vadītājs Dainis Sausais stāsta, ka Nākotnes un Dzelzceļa ielā darbi jau tika uzsākti pirms svētkiem, sāksies arī Parka ielas pirmā etapa (no Brīvības ielas līdz Ceļu satiksmes drošības direkcijas nodaļai) rekonstrukcijas darbi un pamazām tie notiks arī pārējās ielās. “Darbi, protams, iedzīvotājiem sagādās zināmas neērtības, taču mēs ceram uz gulbeniešu iecietību un sapratni. Lai nokļūtu tur, kur ir nepieciešams, lūgums vadīties pēc ceļa zīmēm un izmantot apbraucamos ceļus. Ja uzņēmumiem un veikaliem, kas atrodas rekonstruējamajās ielās, rodas neērtības, lūgums vērsties pie mums, mēģināsim rast risinājumu. Arī iedzīvotājiem centīsimies palīdzēt. Nepieciešamības gadījumā aicinām sazināties ar darbu vadītājiem,” saka D.Sausais.

Īpaša uzmanība jāpievērš tam, ka sakarā ar rekonstrukcijas darbiem Dzelzceļa ielas autobusu pietura ir pārcelta uz O.Kalpaka ielu pie mūzikas skolas. “Jāpievērš uzmanība arī tam, ka Vidus ielas posmā no Rīgas ielas līdz O.Kalpaka ielai ir uzstādītas pagaidu zīmes “Apstāties aizliegts” - tas tādēļ, ka pa šo ielu ir novadīta autobusu kustība, bet iela ir šaura un ir grūti izbraukt,” stāsta D.Sausais.

Ielu rekonstrukcijas projekta 2.kārtas 2.apakškārtas darbus plānots paveikt līdz oktobra beigām.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

daniaka draugs

...kad tik kādu atkal neiesēdina, roka roku mazgā....

pirms 9 gadiem, 2011.06.28 08:46

visi gudri...

Tu laikam esi ģeogrāfs...un dikti gribējās paspīdēt.:))))))))) Nu,lai jau tev tiek.

pirms 9 gadiem, 2011.06.28 07:46

to: visi gudri....
Zini, tā iela, "kas no Blaumaņa ielas aiziet uz veikalu TOP (Nākotnes ielā)", arī ir Nākotnes iela. :) Ja netici, paskaties kartē.

pirms 9 gadiem, 2011.06.27 20:58

visi gudri...

Tas pats attiecas uz ielu,kas no Blaumaņa ielas aiziet uz veikalu TOP (Nākotnes ielā). Zīmes saliktas,bet citiem šķiet,ka uz viņiem tās neattiecas.

pirms 9 gadiem, 2011.06.27 12:36

Tas pats attiecas uz ielu,kas no Blaumaņa ielas aiziet uz veikalu TOP (Nākotnes ielā). Zīmes saliktas,bet citiem šķiet,ka uz viņiem tās neattiecas.

pirms 9 gadiem, 2011.06.27 12:13

driver

Uz Vidus ielas vajag 2 reizes vairāk zīmju-tākā viņas ir saliktas tagad nav nekādas jēgas.Un arī policijai vajadzētu vairāk kontrolēt lai tās zīmes ievēro.

pirms 9 gadiem, 2011.06.27 11:04

Vietējās ziņas