Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sākusies pieteikšanās mācībām par ES nozīmes zālāju apsaimniekošanu

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) sācis pieteikumu pieņemšanu mācībām lauksaimniekiem, kuri iesaistījušies Lauku attīstības programmas (LAP) 2014.‑2020. gadam pasākuma “Agrovide un klimats” aktivitātē “Bioloģiskās daudzveidības uzturēšana zālājos” (BDUZ) un uzņēmuši saistības par Eiropas Savienības nozīmes ilggadīgo zālāju biotopiem (1.-4. zālāju ražības klase). Par to informē Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra sabiedrisko attiecību speciāliste Rūta Rudzīte.

"Lauksaimniekiem ne vēlāk kā saistību perioda otrajā gadā jāiegūst pamatiemaņas zālāju biotopu vai sugu dzīvotņu apsaimniekošanā, apmeklējot mācību kursus un iegūstot atbilstošu dokumentu. Īpaši svarīgi tas ir lauksaimniekiem, kuriem 2016. gads ir jau otrais saistību gads BDUZ aktivitātē. Lai varētu saņemt atbalsta maksājumu, šiem lauksaimniekiem mācības šogad jāapmeklē obligāti. Divu dienu mācības, kuras pilnībā ir apmaksātas no LAP investīciju pasākumu līdzekļiem, notiks no šāgada augusta līdz oktobrim. Mācībās paredzētas gan teorētiskās, gan praktiskās nodarbības uz lauka," stāsta R.Rudzīte.

Mācībām jāpiesakās LLKC reģionālajos birojos, kontaktinformācija atrodama www.llkc.lv vietnes sadaļā “Kontakti”. Tiem, kuri vēlas mācīties LLKC centrālajā birojā Ozolniekos, mācībām jāpiesakās pie Ilzes Skudras pa tālruni 63050577.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas