Saloka norādes zīmi 1

Gulbenē, Blaumaņa ielā, nenoskaidroti huligāni bija salocījuši norādes zīmi. Vēlāk "Dzirkstele" novēroja, ka šī zīme daļēji atguvusi savu sākotnējo izskatu, taču tā vairs nav tāda, kā bijusi.

"Aicinu iedzīvotājus nebūt vienaldzīgiem un, redzot huligānus darbojamies, kaut vai anonīmi ziņot par to valsts policijai vai man (mob. telef. 29215107 - red.)," "Dzirkstelei" saka Gulbenes pilsētas pārvaldes sabiedriskās kārtības sargs Mārtiņš Didrihsons - Linards - Nuka.

 

Viņš stāsta, ka Gulbenē diemžēl nav retums, ka tiek sabojātas norādes zīmes.

 

"Ne tikai ieloka, bet arī pagriež zīmi uz citu pusi. Pilsētas pārvaldes darbinieki regulāri konstatē šādas situācijas un gādā, lai sabojātās norādes zīmes iespēju robežās atkal tiktu sakārtotas un pagrieztas pareizajā virzienā," stāsta kārtības sargs.

 

Sevišķi bieži šādi huligānisma gadījumi notiekot Skolas ielā. Diemžēl līdz šim nav izdevies noskaidrot vaininiekus un saukt pie atbildības. Taču par svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu Krimināllikums paredz brīvības atņemšanu uz laiku līdz četriem gadiem vai arestu, vai piespiedu darbu, vai naudas sodu līdz sešdesmit minimālajām mēnešalgām.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas